У Люксембурзі встановили громадський холодильник взаємодопомоги
События в миреnewformat.info04 февраля 2021

У Люксембурзі встановили громадський холодильник взаємодопомоги

Городяни можуть залишати в ньому продукти, які не можуть з’їсти вчасно, а будь-хто може їх забрати з собою.

В одному з кварталів Люксембургу асоціація Foodsharing Luxembourg встановила для загального користування холодильник взаємодопомоги і солідарності, повідомляє L’essentiel.

Ідея проста: холодильник встановлений біля входу в магазин Naturwelten, власники якого підключили його до електромережі. Городяни залишають в ньому продукти, які не можуть з’їсти вчасно, а будь-який бажаючий може їх забрати з собою.

Кожен житель Люксембургу в рік викидає на смітник 116 кілограмів їжі, велика частина якої цілком їстівна. Таким чином, запобігає нерозумне споживання і скорочується кількість відходів.

Експеримент почався успішно. Відкритий вранці міністром економіки, співпраці та гуманітарної діяльності Францем Файо повний холодильник не наступного дня виявився наполовину порожнім.

Є люди, які соромляться ходити в соціальні магазини, але тут ніхто нічого не питає, кажуть в асоціації. Волонтери зголосилися по черзі перевіряти холодильник і викидати зіпсовані продукти.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
тт
Дебилизм((
кипчак
Это лучшее, на что способны, надеюсь, не только львовские депутаты. Пойте, пойте, выступайте в соревнованиях хоров депутатов, не отвлекайтесь на прочие глупости.
ГЫ
Не смешите 5,518 миллиона население. Чтобы вооружить надо два мотоцикла с коляской и пистолет.
ВАУ
ВОТ реально нечистая. ОН хочет чтобы народ ходил в заднеприводную церковь ПЦУ. (Дробинки и любвеобильные Епифании). Гей церква.
УКР
ВЕНЕДИКТОВА - это не суспільство а спільнота збоченців та казнокрадів. Тому хай закроє єб.ло і не пздить. БО сидіти ії у місцях ....... Незабаром.
ГЫ
Губерния с названием плохого сна взбудоражила местных жителей. ужас))))) Давайте раздувать. фу фу фу фу ))))))
Юрий
Трусливые и хвастливые идиоты! А потом будут визжать ,,А нас за шо?,, На майдане и за долго до него визжали ,,Москалив на ножи,, Москаляку на гилляку,, а как пришла ответочка в виде Крыма и Донбасса а также Северного потога - так то агрессия! Дебилы!
Авторские статьи