У Лондоні через коронавірус закривають 40 станцій метро
События в миреwww.eurointegration.com.ua19 марта 2020

У Лондоні через коронавірус закривають 40 станцій метро

До 40 станцій в мережі лондонського метро повинні бути закриті, через те, що місто намагається зменшити вплив спалаху коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.

Часткове закриття станцій почалося в четвер вранці. Крім того, не буде нічних рейсів метро і кількість автобусних маршрутів також буде зменшено.

Рішення було оголошено після того, як прем'єр-міністр Борис Джонсон сказав, що вірус поширюється в Лондоні швидше, ніж в інших частинах Великої Британії.

Останні дані уряду показують, що в Лондоні було підтверджено понад 900 випадків коронавірусу, а в місті померли 34 людини.

Мер Лондона Садік Хан повторив попередження Джонсона і сказав, що люди не повинні користуватися транспортом, якщо в цьому немає гострої потреби.

"Лондонці повинні уникати соціальної взаємодії, якщо це не є абсолютно необхідним, а це означає, що вони повинні уникати використання транспортної мережі", - сказав він.

Починаючи з п'ятниці лінія Ватерлоо і Сіті буде повністю закрита, і з понеділка поступово скорочуватимуть рух на інших лініях.

Лондонський метрополітен складається з 11 ліній і 270 станцій, щодня ним користуються 5 мільйонів осіб.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Украиночка
интересно, людей будут штрафовать перед входом в Храм или на выходе?
Луна-2
Привет Ро.Я тут подумала ч т о наша "красивая и молодая" действительно ненавидит тебя. И ненавидит не за твои убеждения- для нее, мне кажется, это все равно -а за то, что ты мешаешь ей фейковать...Теперь насчет Черновол -революция выносит на поверхность всякую муть и отребье среди котрых находятся и личности типа Черновол.Дело,я думаю в том,что она нуждается в таких вот гиперактивных личностях .На них можно все потом списать
Весёлый Роджер
Спасибо Игбунчик! Я так и думал, шо Шмуля_Елен на печенега Ковтуна похож, от того он так не переносит сравнение его со свинорылой твариной! Может воны ридны брати? Лысый просто он мудак, всё он делает не так! А По уровню тупого спора и 3.14здеша ни о чём, с ответами про дожди на Марсе и дядьку у Куеве, он на уровне Ковтуна. А по уроню русофобии - может даже и выше!
Ил 2
Песах уже начался, позавчера. Наверно в раде праздник. Интересно, а в синагогах карантин?
Украиночка
Может решили Раду хоть от явных идиотов очистить?!
Ил 2
Сама журналистка тоже накосячила спрашивая о IV веке, там даже не XIV-й.
Весёлый Роджер
Наша жинка «почти младая» Елена на неё похожа – 100% сестра ридна. А я вот помню, как Елена писала тут - «я младая бандеровка»! Главное шо мозги те же, вернее на их месте кусок националистического гивна! Значит такая же запизденка - мразь засцанная! «….типова бандерівка. Смердюча та неохайна. Ті коси завжда звисають бурульками з голови - неначе немиті пейси. А про якесь застосування дезодоранту - годі й казати. Тому від неї і цей сморід - неначе всі бандерівці ігнорують самі поганеньки, самі дешевеньки дезодоранти. Смердючі неначе скунси. Ганьба бандерівцям.»