У Лондоні через коронавірус закривають 40 станцій метро
События в миреwww.eurointegration.com.ua19 марта 2020

У Лондоні через коронавірус закривають 40 станцій метро

До 40 станцій в мережі лондонського метро повинні бути закриті, через те, що місто намагається зменшити вплив спалаху коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.

Часткове закриття станцій почалося в четвер вранці. Крім того, не буде нічних рейсів метро і кількість автобусних маршрутів також буде зменшено.

Рішення було оголошено після того, як прем'єр-міністр Борис Джонсон сказав, що вірус поширюється в Лондоні швидше, ніж в інших частинах Великої Британії.

Останні дані уряду показують, що в Лондоні було підтверджено понад 900 випадків коронавірусу, а в місті померли 34 людини.

Мер Лондона Садік Хан повторив попередження Джонсона і сказав, що люди не повинні користуватися транспортом, якщо в цьому немає гострої потреби.

"Лондонці повинні уникати соціальної взаємодії, якщо це не є абсолютно необхідним, а це означає, що вони повинні уникати використання транспортної мережі", - сказав він.

Починаючи з п'ятниці лінія Ватерлоо і Сіті буде повністю закрита, і з понеділка поступово скорочуватимуть рух на інших лініях.

Лондонський метрополітен складається з 11 ліній і 270 станцій, щодня ним користуються 5 мільйонів осіб.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
--------
РОБОТА ВОЗа ЗАВИСИТ ОТ СОСТАВА ЕЁ И КТО ЕЁ ФИНАНСИРУЕТ-ЗНАЧИТ И ЗАКАЗЫВАЕТ МУЗЫКУ.ОТ НЕОБХОДИМОГО ОРГАНА ДО ОПАСНОГО ОРГАНА ОДИН ШАГ И ЭТО В ЗАВИСИМОСТИ ,КТО воз РЕАЛЬНО РУКОВОДИТ..вНАСТОЯЩЕЕ ВРЕМЯ ВОЗ ОПАСНО ДЛЯ ЧЕЛОВЕЧЕСТВА ИМ РУКОВОДИТ КАКАЯ ТО ГРУППА САТАНИСТОВ С КАКИМИ ТО АНТИЧЕЛОВЕЧНЫМИ ПОЗИЦИЯМИ.
анархист
... овощ , потрох , лох ; кто следующий ??? , жулька ))
гы
Козак самый главный казнокрад в России
7
Где продают билетики чтобы посмотреть на чмо порошенко ? Таке страховисько .
Фватит
Уже допизделся.
е
А почему полёты по территории Украины отечественными авиалиниями намного дороже чем зарубежными? Почему полёты за рубеж отечественными авиакомпаниями намного дороже чем зарубежными? Ты как продажная девка отечественных олигархов ответить можешь?
Гость
Если нет прекословия старшим, то нет и поганства... а вашей стороны писанина для укромного места...