События в миреrealestate.24tv.uaSep 2

У Лондоні продають готичну будівлю за 24 мільйони доларів: як виглядає модернізований палац

nk_hauz/hjaeiBV7R.jpeg

Після модернізації, історичний будинок у Лондоні, оснащений сучасними технологіями. Минулого тижня колишній палац з'явився на ринку нерухомості зі стартовою ціною – 24 мільйони доларів.

Особняк включає просторий відкритий простір, гостьовий котедж, тренажерний зал, басейн й домашній кінотеатр. Нерухомість розташована в престижному районі Белсайз-Віллідж на півночі Лондона.

Історія палацу

nk_hauz/Zb3emBVnR.jpeg

Білий будинок з вежами, схожими на замок, був зведений архітектором Джозефом Паркінсоном між 1810 і 1812 роками. За час існування резиденції, в ній проживали члени королівської сім'ї та політичні діячі. Останній раз дім виставлявся на продаж у 2008 році. Тоді новий власник розпочав ремонт фасаду та модернізацію внутрішнього простору.

Сьогодні готичний палац зазнав деяких оновлень, особливо сильно видозмінився інтер'єр будівлі.

Як виглядає модернізований палац

nk_hauz/c736iBV7R.jpeg
nk_hauz/6Iq6if47g.jpeg

В будинку є скляна перегородка, яка дозволяє пропускати природне світло на кухню. Поруч розташована коктейльна кімната та винний льох. Підвал переробили під розважальний простір для сім'ї. Тут є тренажерний зал, басейн та кінотеатр. Також на території особняка розташована закрита парковка.

nk_hauz/udq6ifV7g.jpeg
nk_hauz/Q13eiB4ng.jpeg

Експерти з нерухомості стверджують, що це одна з найкращих резиденцій, які з'являлися на ринку житла за багато років.

💬 Последние комментарии
не знаю как битвы
но свой народ они уже поставили на колени.
вдвойне печально
что эти двое признали третьего равным. тем самым деградировав великое до политики.
е
Елена, ты ведь любишь ковыряться в прошлом и в том что происходит в России.. а тут слабо прокомментировать аналогично, только вместо России написать Украина??? слабо, ссыкло???
наблюдатель
И наблюдатели из Франции посоветовали критикам выборов в России лично оценить их ход.
Гость
Кому чего... и такое бывает.
Макс
И знаем главные темы сессии Генассамблеи ООН. На сессии будет подниматься вопрос борьбы с пандемией, изменение климата и обеспечение мира продовольствием.
Гость
И "когда обращаться к врачу? По данным британской Национальной службы здравоохранения, боль от непроходимости или раковой участки в кишечнике может отдавать в спину. Также человек чувствует, что не может опорожнить кишечник или избавиться от газов".
Авторские статьи