У Лондоні улюбленця туристів, тюленя Фредді Мерк'юрі, приспали через напад собаки
События в миреwww.depo.ua28 марта 2021

У Лондоні улюбленця туристів, тюленя Фредді Мерк'юрі, приспали через напад собаки

У столиці Великої Британії – Лондоні – ветеринарам довелося приспати улюбленця місцевих жителів і туристів – молодого тюленя на ім'я Фредді Мерк'юрі

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Daily Mail.

Зазначається, що собака напав на улюбленця публіки на березі ріки Темза неподалік Хаммерсмітського мосту, де тюлень зазвичай розважав пішоходів.

На допомогу Фредді Мерк'юрі кинулися люди, які перебували поруч, а також ветеринар, який доглядав за тюленем.

Їм вдалося розтиснути щелепи собаки, тоді як британська служба порятунку морської флори та фауни оперативно направила медиків для надання медичної допомоги пораненій тварині.

Після цього Фредді на човні відправили до місцевої ветеринарної клініки.

"Ми та експерти британської служби порятунку морських тварин проконсультувалися з декількома ветеринарами і морськими фахівцями. Прогноз був вкрай поганий. Плавець Фредді був зламаний, суглоб вивихнутий. Крім того, тюлені дуже погано переносять анестезію. Отже він, найімовірніше, не витримав би операції", – пояснили пізніше ветеринари.

На додачу, через численні укуси в тюленя почалося зараження крові.

З огляду на все вищезазначене та стан тварини, ветеринари схвалили тяжке рішення – приспати Фредді Мерк'юрі. Це, за їхніми словами, було найбільш етичним і гуманним рішенням.

За інформацією видання, пізніше з'ясувалося, що пес, який атакував тюленя, був домашнім, і просто гуляв вулицею без повідця й намордника.

Тепер лондонські захисники тварин закликають притягти господаря собаки до відповідальності. Інших власників тварин просять тримати собак на повідках, якщо їх не можна контролювати.

Написать комментарий