События в миреSep 9

У Лондоні відкрився перший магазин The Rolling Stones

nk_hauz/-mgn4svxcjussqw4vtms.jpg

На сторінці групи в Twitter повідомляється, що у перших 500 відвідувачів є шанс придбати нове видання альбому Goats Head Soup (1973), випущеного на вінілі червоного кольору обмеженим тиражем спеціально з нагоди відкриття. Через пандемію захворювання, що викликається новим коронавірусом, учасники групи не були присутні на церемонії, яка повинна була відбутися ще влітку. Після коригування початкових планів урочисте відкриття магазину під назвою RS №9 на Карнабі-стріт, 9, було вирішено провести дев"ятого вересня, який є дев"ятим місяцем року. В кінці вулиці, добре відомої шанувальникам моди в Великобританії і за її межами, встановлена ​​триметровий логотип групи у вигляді червоних губ і висунутого язика. RS №9 є спільним проектом рок-групи і компанії Bravado, що відповідає за просування брендів і атрибутики колективів, які співпрацюють із звукозаписною компанією Universal Music. Директор-розпорядник Bravado Девід Бойн, RS №9 є першим в світі постійним магазином будь-якого музичного колективу. Планується, що його асортимент буде регулярно змінюватися. «Серед усіх музичних груп у The Rolling Stones чи не найвідданіші шанувальники, тому ми повністю впевнені в успіху, - сказав Бойн. - Разом з групою ми кілька років працювали над цим проектом. Карнабі-стріт була обрана з тієї причини, що саме тут в 60-х почали працювати такі незалежні британські магазини модного одягу, як Lord John і Take Six. Завсідниками на Карнабі-стріт були найпопулярніші музиканти, в тому числі Девід Боуї, The Who і, звичайно ж, The Rolling Stones, так що це місце просто ідеально ». У скляних дверей зібралися близько 300 прихильників гурту, в тому числі ті, хто стежить за їх творчістю з 60-х років. У зв"язку з діючими через пандемію обмеженнями одночасно в магазин пускають не більше 25 осіб. Інтер"єр двоповерхового магазину виконаний в червоно-чорних тонах. Найбільш запам"ятовується елемент - надруковані на 3D-принтері зображення логотипу групи в зріст людини. Примірочні оформлені постерами The Rolling Stones, а на дзеркала нанесені тексти пісень. Усередині звучить музика колективу, а на великих екранах демонструється документальний фільм про творчість групи і запису її концертів. Крім альбомів і сольних платівок The Rolling Stones в магазині можна придбати товари різних модних брендів, так чи інакше пов"язані з творчістю групи, сувеніри та атрибутику, чоловічу, жіночу та дитячий одяг. Ціни коливаються від £ 5 ($ 6, 5) за червоний гітарний медіатор і £ 15 за захисну маску ($ 19, 5) з логотипом групи до £ 535 (майже $ 700) за кришталевий графин з тим же логотипом. Більше тисячі фунтів доведеться віддати за малюнки дизайнера Джона Паша, котрий придумав знаменитий символ The Rolling Stones півстоліття тому.

💬 Последние комментарии
Елена
Тебя послушать в России все на новых автомобилях ездят,все ездят отдыхать и турпоездки по заграницам,а проблем никаких и нет,просто удивительно что из России люди кезжают на ПМЖ,а не массово приезжают,ты козлоослик ври ,да не завирайся,не все тут дуры,не все.
Елена
У каждого государства свои возможности,это раз,онас думают, Украина социальное государство,это факт и Америка и Запад нас не оставят без помощи,а всё остальное устроится,вон и Япония и Германия хорошо живут и мы так будем, пусть и не скоро.
Елена
Солженицин это пример просто,раз у тебя такое к нему отношение,то это говорит о двух возможных вещах или ты обманут и веришь в эту ахинею,его любовь к Родине либо ты враг страны, возможно комбинация,а делить людей на гатунки,на нищебродов и господ,то это прекрасно показывает кто ты , тут мне тебя по твоим словам не надо обсы....ть,тут ты вполне справляешься ничего не будет, Путин не рыпнется,а знаешь почему?он защищает не интересы там как-то пересичного россияна,нет,он защищает интересы крупных российских роджеров,их корпорации и интересы,а деньги им важнее всего на свете, поэтому и вытирают о Россию ноги и плюют все, даже мелкие страны,типа Прибалтика, которые не где-нибудь за ОкеЯном,а под боком,потому что терпил,ибо за деньги они всё стерпят, потому что роджеры, разве не ясно,они и Беларусию брать особо и не хотели с людьми, роджеры российские, только предприятия и заводы,а людей нет,им содержать их было в падло,а тут целая Украина,ты представляешь какие большим российским роджерам расходы будут,поэтому оставь свои влажные мечты,никто не будет сюда вторгаться,ибо крупному капиталу России,на страже которого стоит Путин этого не надо, плять, надоело проводить здесь политинформации, лопух ты злобный и дурак .у меня всё.
Весёлый Роджер
Таки Шмуля, ты же орал, шо не бросит вас Америка, пришлёт вакцины и масок? Ну и як! Скики у вас привито 4% чи 5%? Ось яка ты продажная .лядь! На хрен ты тут врал! На хрен? Сколько тебе за высер платят? «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…»
Весёлый Роджер
Нормально прививаться стали, как машины Рено по 1.5 ляма разыграли - так и стали! Сегодня вон ещё 5 разыграли и так каждую неделю. Очереди по 4 часа зато стали. Пошёл народ, пошёл. Назло всем вам -щирым наймитам Госдепа, шо орали на русских форумах про плохие вакцины с бензоколонки и смертность он них. Ты Шмуля уже забыл? Сволота ты продажная? Пыдар ты дешёвка!
Весёлый Роджер
Эй Шмуля, мразь ты щирая, поддонок нациковый, холуй пиндосный! Сравни где о простом народе бильше думувають? А где его за БЫДЛО считают! «За кожну дитину від 6 до 18 років виплатять по 2 тис. грн. Кабінет міністрів України схвалив постанову, згідно з якою 145 тисяч дітей з багатодітних родин отримають додаткові виплати» «Родители 17,4 млн детей в РФ получили «школьные выплаты» по 10 000 руб.» Ну похвастайся тварь, заботой продажной воровской щирой влады о своём народе? Чуешь разницу мудак - там ТЫСЯЧИ, да и не всем, а у клятых пидсанкционных – МИЛЛИОНЫ УЖЕ получили!! Эй мудак отвечай падла? Вот за это скакал майдан? Ну що, укусный панський фуй посмокчали? Шо и даже него - без масла дали?
Весёлый Роджер
Шмуля пердун! Ну ты же МУДАК второго сорта, чаму не Першого – так тому що МУДАК! Ну кому сейчас интересен Солженицин на Украине? Да никому! АЛЛЕ!!! НИКОМУ!!! Щирые вооры-керивники простой народ нагло обдирают, наэбывают – пользуясь его страхом перед нациками – втюхивают ему газ с 1500% прибылью, подсолнечное масло – с 200% наценкой! А впереди повышения на ток, воду, отопление и тд. и тп…. А все дрожат, бздят и пока молчат! Но Шмуля дэбил - на страхе НЕТ развития страны, НЕТ! А вот если эта сжатая пружина народного недовольства эбнет – то майдан покажется всем - детским утренником! Запомни мои слова! Тварь ты продажная!