У Малі на міні підірвався БТР французької армії - двоє військових загинули
События в миреwww.ukrinform.ua07 сентября 2020

У Малі на міні підірвався БТР французької армії - двоє військових загинули

Двоє військовослужбовців французької армії загинули внаслідок підриву бронетранспортера на сході Малі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Сіньхуа.

Військові загинули в суботу під час проведення операції в районі Тесаліт на сході Малі внаслідок підриву саморобного вибухового пристрою.

"Президент Республіки вітає мужність і рішучість французьких солдатів, дислокованих у Сахелі (регіон в Африці на південь від Сахари - ред.)", - цитує агентство заяву Єлисейського палацу, оприлюднену з цього приводу.

Зазначається, що у 2014 році близько 5 тис. французьких військовослужбовців приступили до здійснення операції "Бархан" у регіоні Сахель, щоб допомогти п'яти країнам - Буркіна-Фасо, Чаду, Малі, Мавританії та Нігеру - в боротьбі з екстремістами.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Германии оккупированная пиндосами и мигрантами срана в следующем году будет сосать в два члена !!! Так же как маладая Ленка сосалка с окружной!!!
Елена
Это однозначно для маладой Ленки сосалки из придорожной канавы- очередная перемога !!!
Елена
А ну маладая Ленка сосалка с окружной расскажи нам про перемоги в области пердячего газу и как он ведёт вас бл*дей в Европу
Как Голлый Вуд летал на Луну
Китайский луноход раскрыл ложь американцев ...Китайский луноход не смог обнаружить "знаменитый" флаг США на луне, и давно поставил точку в спорах.
В ЖОВТНІ
з 1 жовтня 2020 року Польща розпочне поставки Российского газу в Незалежну от России Украину ...СУГС !
держава-to-business
продам железнодорожный вокзал в украине, недорого, можно под склад стройматериалов, под овощебзу или под развлекательный комплекс с парковкой... спрашивать Ірину Кошель.
ГЫ
Остановите ПОМПЕО. ОН - ЭТО НАСИЛИЕ НАД МОЗГОМ.