События в миреnews.agro-center.com.ua3 апр.

У масштабній пожежі на свинофермі Німеччини загинуло понад 55 тисяч тварин

nk_hauz/-mxlzhmg8pcdixlugxfx.jpg

У Німеччині в результаті масштабної пожежі на свинофермі, яка спалахнула у вівторок, загинули щонайменше 55 тис. тварин.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Про це повідомляє Європейська правда.

Зазначається, що пожежа спалахнула у вівторок на об’єкті в Альт-Телліні, на північному сході Німеччини. Вогонь швидко поширився, частково через вентиляційні шахти, і зруйнував стійла, де утримувалися тварини.

На момент займання на підприємстві перебували близько 7 тис. свиноматок та 50 тис. поросят, і тільки близько 1300 тварин було врятовано. Повідомляється, що загинуло понад 55 тис. тварин.

Причина загоряння залишається нез’ясованою. Сума збитків також досі невстановлена, але, за попередніми підрахунками, вона має скласти €1 млн.

Свиноферма в Альт-Телліні є однією з найбільших у Німеччині. В середу на місці події зібралися групи демонстрантів з плакатами із написом “Зупинити тортури над тваринами”.

Міністр сільського господарства Тілль Бакгауз назвав пожежу на свинофермі трагедією. За його словами, такі комплекси важко контролювати.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи