События в миреwww.unn.com.ua18 мар.

У М'янмі відключили Інтернет і заборонили продаж преси

nk_hauz/-mw35t1zssa9ns3wsgrv.jpg

Військова хунта М'янми відключила Інтернет у деяких містах і заборонила випуск газет. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

Влада М'янми обмежила Інтернет-послуги у деяких містах, які демонстранти використовували для організації акцій, і доступ до Wi-Fi у громадських місцях.

Приватне агентство новин "Тачилек" на північному сході опублікувало фотографії робітників, які перерізали кабелі, за його словами, волоконно-транспортні зв'язки з сусіднім Таїландом.

Інформацію всередині країни стає все важче перевірити. Влада наказала припинити випуск деяких газет. Державні ЗМІ не діяли.

Місцевий історик Тент Мінт-У сказав, що економіка М'янми протягом найближчих місяців зазнає краху, залишивши десятки мільйонів у скрутному становищі і потребуючи термінового захисту.

Продовольче агентство ООН попереджало цього тижня, що зростання цін на їжу та паливо в країні може підірвати здатність бідних сімей прогодуватися.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи