События в миреzib.com.ua13 сент.

У Мілані висадять по 2 дерева на кожного жителя заради тіні

nk_hauz/-mh3jj2xjlq_sqwl2fnl.jpg

Влада Мілана збирається посадити в місті 3 млн дерев до 2030 року. Дерева не тільки поліпшать якість повітря, але і допоможуть влітку створити тінь і прохолоду.

У літню спеку повітря поблизу дерев може бути на 2% прохолоднішим порівняно з навколишньою територією. У Мілані влітку температура може досягати 40°С — таку спеку переносити непросто, особливо літнім людям і тим, хто страждає на серцево-судинні захворювання.

Щоб висадити стільки дерев — майже по 2,5 на кожного жителя — влада планує створити нові сквери і невеликі парки. Вони з᾽являться в тому числі на місці нинішніх парковок.

Висадження дерев і відновлення лісів — одне з важливих завдань прийнятої Євросоюзом стратегії біорізноманіття до 2030 року. Відповідно до неї в найближчі 10 років у Європі посадять 3 млрд дерев.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Это геноцид лунатиков.
ера
це ты..."ТВАРЬ нацисткая!"...
Игбун Хохлов
Правильно говорить: отсасывальное.
Весёлый Роджер
«Евреи - живут в Израиле. А на Украине - жиды.» "фашизм это твоё,родное." Шмуля!!! Как там с Факельным шествием ... в честь кого було??? Какую годовщину будете праздновать, що там Рада приняла??? Расскажи о запрете Русского языка и Русских мультиков, ТВ, книг и тд и тп!!! ЭЙ ТВАРЬ пархатая и брехатая - починай... Роджер захотел сто видов колбас та без очереди и потому на Украине сейчас ходють нацисты со свастикой! А на Донбасе эти браты xoxлов - запизденцы, детей прицельно убивають! Гэть ковбасики чи Гэть продажных и завистливых мовнюков з Глобусом у дупе?
ВЕРКА СЕРДЮЧКА - СЛЕДУЮЩАЯ ПРЕЗИДЕНТКА уКРАИНЫ?
ВЕРКА СЕРДЮЧКА - СЛЕДУЮЩАЯ ПРЕЗИДЕНТКА уКРАИНЫ? Уже песни про бандеру поёт. Начало есть.
САМОУБИЛСЯ уКРАИНСКИЙ БОКСЁР ВЛАДИМИР ВИРЧИС.
ПОВЕСИЛСЯ уКРАИНСКИЙ БОКСЁР-ТЯЖЕЛОВЕС ВЛАДИМИР ВИРЧИС.
-----
«Елена, 04.08.2019 17:46 Красивое зрелище, а в это время в ОРДЕ ..... Свободу украинским военным морякам, а также Балуху и Сенцову.»