События в миреnewformat.info7 мар.

У Міннеаполісі витратять мільйон доларів на загородження перед судом у справі Флойда

Влада американського міста Міннеаполіс і округу Хеннепін намір витратити не менше $ 1 млн на установку загороджень під час суду над обвинуваченим у справі про смерть афроамериканця Джорджа Флойда, повідомляє 6 березня NBC News.

nk_hauz/-mvcir7kqtje7kxbuii4.jpg

Суд над екс-офіцером Дереком Шовін розпочнеться 8 березня. У перший день відбудеться слухання по відбору присяжних.

Правоохоронці побоюються, що судовий процес може спровокувати нові заворушення в місті.

Зокрема, більше половини суми ($ 515 тис.) піде на зміцнення п’яти поліцейських ділянок Міннеаполіса. У минулому році протестувальники спалили ділянку, в якому працював Шовін.

Крім того, бюджетом передбачені огородження біля будівлі суду, постійне патрулювання вулиць, а також захист місцевого бізнесу від погромів.

«У минулому році у нас було багато цивільних заворушень, і такого рівня насильства і безладів це місто ніколи не бачив. У правоохоронних органах ви плануєте найгірше і сподіваєтеся на краще. Ми в боргу перед жителями, підприємствами та відвідувачами, у нас повинен бути план», — заявив представник місцевої поліції.

💬 Последние комментарии
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Охотник за головами
* У старперов стартапов не было.
Авторские статьи