У Монголії жителі мобільним телефоном вибирають, що покращувати в містах
События в миреtechtoday.in.ua15 июня 2020

У Монголії жителі мобільним телефоном вибирають, що покращувати в містах

Традиційний методі голосування з використанням паперових бланків був повільним та дорогим. Також, за місцевими законами, голосувати могли лише голови домогосподарств.

Перехід на голосування через смартфон дозволило висловити свою думку літнім людям, жінкам та молоді. Також цифрове голосування дозволяє владі чітко бачити голоси не тільки в масштабах міста, а й за районами та вулицями. Так можна ретельніше планувати благоустрій міських ділянок.

Проникнення смартфонів в Улан-Баторі становить 90%. Жителі багатоквартирних будинків голосували за зелені насадження та камери безпеки. Жителі приватного сектора вибирали вуличне освітлення та кращі вулиці.

Під час голосування громадяни могли бачити його хід за тим чи іншим проектом. Це дозволяє їм знати свій власний внесок у голосування.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
А хиба Слава, цэ исконно Украинскэ им"я?
гость
О, четвертая реплика... Однако!
гость
Реальность бога - это потрясающе... хохочу...
Сергій
1) 19-25 це, цілком можливо, тиждень з п'ятниці по четвер, отже, аж ніяк не свідоцтво того, що це фейк! 2) Ну і головне : якщо це фейк, то звідки взялися відповідь на нього.? http://www.personal-plus.net/143/187.html Щотижневик «Персонал плюс» № 44 (143) 2-8 листопада 2005 року. Як бачимо, тут тиждень теж починається із середи по вівторок. У кожного щотижневика свій тиждень. А щодо нумерації, то 141 - це номер не той, що тижні рахує. Так, дійсно, у Змі наразі пишуть, що Турчинов намагається зачистити інформаційний простір від компромктуючої його статті, але навряд чи це йому вдасться, особливо, з огляду на відповідь Сергія Плачинди.
Елена
А ШварцеНеггер кто? Черный негр из Австрии перекрасившийся в белого?ха.
Гость
А "Турчинов-изверг и Порошенко-изверг, они оба убийцы детей и мирного населения Донбасса... отчего эти негодяи не в тюрьме? ... а "полиция не реагирует на публичный призыв к убийству людей по национальному признаку. ... ч. 2 ст. 129 УК Украины (угроза убийством, совершенная членом организованной группы) или хотя бы ст. 295 УК Украины (призывы к совершению действий, угрожающих общественному порядку)".
Елена
Роджер ты дурак.какая связь?что за выводы, болезнь у тебя усугубляется,ха.