События в миреsuspilne.mediaJul 17

У Нідерландах через повінь прорвало дамбу, влада залучає армію

nk_hauz/-men2pt-i-f0eycvcukg.jpg

У Нідерландах поблизу містечка Меєрсен через повінь прорвало дамбу, для ліквідації наслідків залучили армію. Наразі військовим вдалося укріпити проблемну ділянку.

Як повідомляє Reuters, влада розпочала евакуацію з міста Венло, та містечка Меєрсен. Також прем'єр-міністр Марк Рутте оголосив режим національного лиха у південній провінції Лімбург на кордоні з Німеччиною та Бельгією.

"У дамбі є велика діра... Негайно покиньте свої домівки і вирушайте в безпечне місце", — йдеться у повідомленні надзвичайників для мешканців Меєрсена. Жителям наказали відключити постачання електроенергії та газу.

Пізніше військовим вдалося укріпити дамбу, проте порядок евакуації продовжили. Щоб подолати наслідки негоди й укріпити дамби до постраждалих районів направили армію. Зокрема у селищі Вессем від підняття води у річці Маас.

Зазначається, що у Валкенбурзі, неподалік від бельгійського та німецького кордонів, повені досягли центру міста, пошкодивши будинки та інші об'єкти й зруйнувавши щонайменше один міст.

Як повідомляє DW, рятувальникам довелося евакуювати мешканців будинку для людей похилого віку. У місті Маастрихт близько 10 тисяч жителів були змушені покинути свої будинки. Очікується, що рівень річки Маас зросте настільки, що будуть затоплені житлові райони міста.

Повені у Нідерландах

Значна частина Нідерландів знаходиться нижче рівня моря, територія захищена складною системою дамб і сучасних цементних бар'єрів, які стримують воду з моря та річок.

Рівні води в річках Маас та Рур 15 липня досягли рекордних показників, перевершивши значення 1993 та 1995 років. Наразі інформації про постраждалих чи загиблих немає.

💬 Последние комментарии
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил трёх человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Ы
Дрищешь? Ну, давай,дрищи дальше.
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил троих человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!