События в миреsuspilne.mediaJul 17

У Нідерландах через повінь прорвало дамбу, влада залучає армію

nk_hauz/-men2pt-i-f0eycvcukg.jpg

У Нідерландах поблизу містечка Меєрсен через повінь прорвало дамбу, для ліквідації наслідків залучили армію. Наразі військовим вдалося укріпити проблемну ділянку.

Як повідомляє Reuters, влада розпочала евакуацію з міста Венло, та містечка Меєрсен. Також прем'єр-міністр Марк Рутте оголосив режим національного лиха у південній провінції Лімбург на кордоні з Німеччиною та Бельгією.

"У дамбі є велика діра... Негайно покиньте свої домівки і вирушайте в безпечне місце", — йдеться у повідомленні надзвичайників для мешканців Меєрсена. Жителям наказали відключити постачання електроенергії та газу.

Пізніше військовим вдалося укріпити дамбу, проте порядок евакуації продовжили. Щоб подолати наслідки негоди й укріпити дамби до постраждалих районів направили армію. Зокрема у селищі Вессем від підняття води у річці Маас.

Зазначається, що у Валкенбурзі, неподалік від бельгійського та німецького кордонів, повені досягли центру міста, пошкодивши будинки та інші об'єкти й зруйнувавши щонайменше один міст.

Як повідомляє DW, рятувальникам довелося евакуювати мешканців будинку для людей похилого віку. У місті Маастрихт близько 10 тисяч жителів були змушені покинути свої будинки. Очікується, що рівень річки Маас зросте настільки, що будуть затоплені житлові райони міста.

Повені у Нідерландах

Значна частина Нідерландів знаходиться нижче рівня моря, територія захищена складною системою дамб і сучасних цементних бар'єрів, які стримують воду з моря та річок.

Рівні води в річках Маас та Рур 15 липня досягли рекордних показників, перевершивши значення 1993 та 1995 років. Наразі інформації про постраждалих чи загиблих немає.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ЗАПАДНЫЙ ПОТОК-2021
    Jul 17
    ЗАПАДНЫЙ ПОТОК-2021.
    Ответить