У Нідерландах через сніг другий день поспіль - транспортний колапс
События в миреwww.ukrinform.ua09 февраля 2021

У Нідерландах через сніг другий день поспіль - транспортний колапс

У Нідерландах через сніг та сильний вітер вже другий день поспіль паралізовано рух транспорту.

Як повідомляє власний кореспондент Укрінформу, в країні фактично не курсує міжміський транспорт.

Зокрема, з аеропорту “Схіпхол” не ходить жоден потяг. Усі напрямки скасовано. Також через негоду скасовують авіарейси. Потяги та автобуси у країні часом курсують тільки, якщо між містами дуже маленька відстань. Громадський транспорт у нідерландських містах також працює зі збоєм. У багатьох містах повністю або частково призупинено роботу автобусів та трамваїв.

Мешканці країни, які застрягли в дорозі, гуртуються, щоб викликати одне на всіх таксі. Деякі відчайдухи намагаються пересуватися велосипедом. При цьому траси та дороги розчищені. Тож, ті хто стежив за прогнозами синоптиків та вчасно "перевзув" своє авто, можуть вільно пересуватися.

Такий потужний снігопад у Нідерландах було востаннє зафіксовано в січні 2010 року.

Як повідомляв Укрінформ, у неділю Нідерланди вкрило великою кількістю снігу. Було скасовано десятки авіарейсів, зупинилися потяги.

На вулицях люди відкопують засніжені автівки та велосипеди.

Через снігопади та сильний вітер мешканців країни закликають не виїжджати без великої потреби, адже дороги дуже слизькі та небезпечні.

Насолоджуються снігом в першу чергу діти. Разом із батьками вони грають у сніжки та катаються на санчатах. За прогнозом синоптиків, така погода у Нідерландах протримається близько тижня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
кипчак
Посмотрим, не вырастут ли обезьяньи хвосты у провакцинированных и не родятся обезьянки.
Ями Ешав
И "антисемит" - это не фраза, а слово. У этого слова есть смысл. И если ты думаешь, что ты один такой антисемит, то ты ты ошибаешься. Вас много. Очень много.
Дикий Укр
сколько людей - столько же и мнений. А протоиерей - тоже всего лишь человек. Где гарантия, что его устами говорит истина, Христос?!
Ями Ешав
Так все срали. Но хорошо посрет тот, кто посрет последним.
Гость
мне срать, кем он был "антисемитом". Он был частью истории Российской Империи, а потом СССР (в числе Украина и Россия). Я срал на фразу "антисемит".
Гость
Аваков разговаривал на русском языке, всем известно. Че не нельзя отдавать русский язык России? Он что ль придурок?
Гость
Турчинов врет, он "сдал" Крым, а потом обвинили в аннексии. Он знает, что было на самом деле, но при том, что он врал при всех людях. Я не верю его слова кровавого пастора.