События в миреwww.ukrinform.ua20 янв.

У Нідерландах можуть ввести комендантську годину

nk_hauz/-mrriymwn0v2kyyb4eqk.jpg

У Нідерландах планують посилити карантинні обмеження, зокрема, розглядають запровадження комендантської години.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі.

Уряд Нідерландів вважає, що комендантська година необхідна через штам британського варіанту коронавірусу, що набагато заразніший.

“Ми повинні якомога швидше вжити додаткових заходів”, - наголосив міністр охорони здоров'я Уго де Йонге.

Запровадити комендантську годину планують до 9 лютого. Дата початку наразі не відома. Вже завтра, 20 січня, уряд має озвучити своє рішення щодо запровадження додаткових карантинних обмежень. Пресконференція, на якій буде повідомлено деталі, відбудеться завтра в першій половині дня. Відомо, що доведеться сплатити штраф у розмірі 95 євро за порушення комендантської години і перебування на вулиці без поважної причини. Варто зазначити, що запровадження комендантської години активно обговорювалося протягом останніх кількох днів на урядовому і експертному рівнях.

💬 Последние комментарии
е
Я тебе, дуре уже писал, что и за стеб отвечать надо! Надо, ссыкло!
е
Это что за набор слов? Так где ты было когда он был в Афгане? Че молчишь?))
Еврика
Слабо? Если слабо, то и сидеть на жопе нужно ровно.
Антиелена
Очередной аргументированный ответ, дурилка желто-синяя бестолковая! Смотри список стран!
Еврика
Донбассу нужно вырабатывать собственную либеральную политическую повестку. Во-первых, громко заявить о своем суверенном праве на территорию. Во-вторых, громко заявить о своих правах. В третьих, любить Америку как родину и образец и выдающейся борьбы человеческого духа за свободу. В итоге получает донбасский национализм, а донбасские националисты могут легко убивать фашистов, то есть бандеровцев.
Антиелена
Смотри список стран! А свое сочувствие засунь в свою желто-синюю жопу! Кстати, у тебя какая половина жопы синяя, а какая желтая? Поменяй местами, может и увидишь то, что хочешь.
Зепадло
Все блять для вонючей Гейропы. Сколько можно это делать. Вот ублюдки!