У Нідерландах поліція викрила в'язницю з камерами для тортур, які організували у вантажних контейнерах
События в миреzik.ua08 июля 2020

У Нідерландах поліція викрила в'язницю з камерами для тортур, які організували у вантажних контейнерах

У "камері тортур" також знайшли стоматологічне крісло, плоскогубці, скальпелі та наручники

Поліція Нідерландів заарештувала шістьох чоловіків після того, як виявила морські контейнери, перетворені на імпровізовану в'язницю зі звукозахищеною "камерою тортур".  Про це повідомляє АР. 

Згідно з повідомленням, в'язницю виявили в межах розслідування 26Lemont, заснованого на мільйонах повідомлень з зашифрованих телефонів EncroChat, які використовують злочинці.  

22 червня офіцери національної поліції Нідерландів заарештували шість чоловіків за підозрою у злочинах, включаючи підготовку викрадення людей. Саме в цей день правоохоронці також виявили сім перероблених морських контейнерів на складі в невеликому селі на південному заході Нідерландів, недалеко від кордону з Бельгією.

Як зазначається, інформацію про "в'язницю", зокрема фото контейнера для тортур зі стоматологічним кріслом, яке мало ремені для рук та ніг, було отримано якраз з телефону EncroChat. Окрім цього, повідомлення містили імена потенційних жертв, яких вдалося попередили, і вони сховалися.

"Шість контейнерів були призначені для камер, в яких людей могли зв'язати, а один контейнер був призначений як камера для катувань", - розповів керівник Національної слідчої служби поліції Енді Крааг. Також під час обшуків контейнерів виявили мішки з інструментами, зокрема, різцями для живоплоту, скальпелями та плоскогубцями, які, ймовірно, були призначені для катування жертв. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
не плачь Петя, выпей таблеточку
Елена
А кто ещё здесь сидит каждый день?А козлоослик?Ну так просто спросила, больной Шмуля сидит каждый день,а здоровый Весёлый Роджер здесь лежит каждый день?ха.Роджер ты просто молодец.
Елена
Крокодиловы слёзы льёшь по американцам,злопыхатель, больше в Пентагон добровольцев пойдет служить,ты козлоослик хоть на шаг вперёд думать учись,а если и дальше хуже будет в Америке,то не кому от этого лучше не будет,не надейтесь.
Весёлый Роджер
О як! Я чуя слова не дивчины, а жинки! ( по аналогии - не мальчика, а мужа!) Маладца! Побегут, эт точно, как только у панов трон зашатается - побегут эти щирые крысы! Вот единственно мне не понятно, ну Сеня, ну Петя, ну Ахметка и Беня и др. - мне понятно где и на что они будут жить. А вот такие хандоны как Шмуля на что? О чём он думает!? Я понимаю, что Шмуля серьёзно болен и тут он сидит каждый день только потому, щоб на прощанье всем ПО МАКСИМОМУ пиднасрати!
Елена
Без суда не дописала.
Елена
Ассанжа судят,а меня ты всё время повесить грозишься, чуёшь разницу?
Елена
Роджер,я не фея чтобы сделать из тебя алкоголика живущего на помойке,ты уже давно состоявшаяся личность которая там давно таким обитает,и заметь ,не я это первая сказала.ха,за сегодня говорю,а то не поймёшь.