У Нідерландах створили притулок для рослин — Plant Shelter
События в миреwww.epochtimes.com.ua06 мая 2020

У Нідерландах створили притулок для рослин — Plant Shelter

Щороку люди купують рослини, але, на жаль, не кожна з них залишається зі своїм першим господарем: через переїзди або інші зміни багатьом доводиться позбуватися своїх «зелених друзів». Саме для таких випадків створено притулок Plant Shelter: сюди можна принести рослину, за нею будуть доглядати і знайдуть їй новий будинок.

Притулок Plant Shelter знаходиться в місті Утрехт, у Нідерландах. Тут дбають про рослини, більше не потрібні їхнім власникам: доглядають, за необхідності лікують і утримують до того часу, поки новий власник не візьме їх додому за невелику плату.

Plant Shelter був відкритий близько трьох років тому волонтеркою на ім’я Фемке, яка дуже любить рослини:

«Свого часу ми знаходили на вулицях безліч рослин. Одного разу мій хлопець дав мені рослину зі словами: "Я приніс її, бо знаю, що ти ніколи б не залишила її на вулиці, адже у тебе немов притулок для рослин". І тут мене у мене з’явилась ідея».

Із того часу усі бажаючі можуть віддати свої рослини у притулок. Тут Фемке і Естер подбають про них і знайдуть нових власників. Вони намагаються поширювати знання про різні потреби рослин, щоб власник був підготовлений і у нього не виникли несподівані труднощі під час «спілкування» із рослиною.

Фемке і Естер разом керують Plant Shelter і вже стали справжніми експертами з догляду за рослинами. І це не тільки тому, що вони багато читали, але й тому, що навчилися прислухатися до них.

«Спочатку ви майже нічого не знаєте про рослину, але хочете заповнити цю прогалину. Поступово, дізнаючись більше та застосовуючи на практиці нові знання, ви помічаєте, що починаєте краще розуміти її. Поглянувши, можете дізнатися, чого вона хоче. Наприклад, інше місце, ґрунт або іншу воду. Мені дуже подобається піклуватися про рослини», — розповідає Естер.

Ключ у тому, що потрібно просто почати доглядати за рослиною, читати і вчитися. Фемке впевнена, що кожен може подбати про своїх «зелених друзів»:

«Тому, хто боїться зробити перший крок, вважаючи, що у нього немає здібностей, варто почати із вивчення інформації. Адже у рослини, яку ви купили у садовому центрі, принаймні є назва, за якою можна знайти багато корисного в інтернеті. Для початку — якої кількості світла та води вона потребує. Зверніть увагу: не слід постійно заливати рослину водою. Найчастіше, коли щось не так із рослиною, власники думають, що потрібно просто підлити побільше води, однак проблема не завжди криється саме у цьому».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!
Весёлый Роджер
«Пам’ятай чужинець... тут батрачит вільний Українець!!!» «Елена - 10 декабря 2019 - Продержится Украина, не беспокойтесь …, она движется к прогрессу и процветанию, весь мир с нами….» «Крайина, крайина, крайина, ночная бабочка, ну, кто же виноват. Крайина, крайина, крайина, огни сортиров вновь тебя манят.»(С) «Я с позором жить не буду. Завтра пойдём вместе вперёд. Если пуля в лоб, то пуля в лоб. Но честно, справедливо и смело. Сегодня защищаем Майдан. Я говорил публично, на всю страну, сделаю до последней секунды всё, чтобы каждый человек в этой стране сберёг свою жизнь. Чтоб наша страна сбереглась, как единое государство. Чтоб наши дети не плакали по своим родителям. Чтоб наши родители не плакали за своими детьми, как уже сегодня плачут…. Виктор Янукович, осталось 24 часа! Принимай это решение. Я решение принял. Слава Украине!» Читайте новины от пропахандона Шмули_Елен и вырастет у вас член до колен!
Славянин
А кого, вообще, должно интересовать мнение держдупа
-------------
Что петя сша тебя использвали а теперь заберут твоё и выбросят. Видать ты им ище не все отдал вот тебя и доят.Сдал свою страну, кому нужен изменник который предал даже свою страну.
------------
Смотрите как стоит смотрящий аваков -авакян. Армян назначили смотрящими за украинцами-видно как они последнее время обнаглели.