У Нідерландах у новорічну ніч 17 людей опинилося в лікарні через феєрверки
События в миреwww.ukrinform.ua02 января 2021

У Нідерландах у новорічну ніч 17 людей опинилося в лікарні через феєрверки

У Нідерландах у новорічну ніч до лікарні потрапили 17 постраждалих від феєрверків.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі.

Міністр юстиції і безпеки Нідерландів Ферд Грапперхаус зазначив, що громадяни переважно дотримувалися запроваджених через коронавірус обмежень, зокрема, не збиралися у великі групи та не мандрували за кордон.

За його словами, постраждалих від феєрверків та розпалювання вогнищ також набагато менше. Зокрема, в лікарнях зареєстровано 17 постраждалих через феєрверки.

Страховики також зазначають, що святкування Нового року пройшло досить спокійно, без великої кількості пожеж. За їхніми даними, були випадки, коли через феєрверки та вогнища займалися автомобілі, велосипеди та дахи будинків.

Водночас у центрі Амстердама під час святкування Нового року майже не було безладу, сміття на вулицях було вдвічі менше, ніж попереднього року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка вернулась и она готова вести за собой остальной мир,золотые слова.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!