События в миреwww.unn.com.ua30 мая

У Нігерії бойовики відпустили викрадених студентів

nk_hauz/-maupv5omr_idjcquagk.jpg

Поліція Нігерії підтвердила звільнення 14 студентів та співробітників, викрадених минулого місяця бойовиками у північно-західному штаті Кадуна. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

Близько 20 людей, включаючи студентів та двох співробітників приватного університету Грінфілд у Кадуні, були викрадені невідомими бойовиками в районі місцевого самоврядування штату Чікун штату 20 квітня.

Мохаммед Джаліге, речник поліції Кадуни, заявив, що студентів знайшли після звільнення їх викрадачами у місці вздовж швидкісної дороги Кадуна-Абуджа.

Поліцейські органи Нігерії підтвердили викрадення 21 квітня, заявивши, що збройні особи проникли в університет у великій кількості та викрали студентів та двох співробітників, в той час як один співробітник загинув.

23 квітня бойовики в полоні вбили трьох студентів. Тіла учнів були знайдені поблизу школи. За цим відбулося моторошне вбивство ще двох студентів університету 26 квітня. Як повідомляють місцеві ЗМІ, 1 травня бойовики звільнили одного із викрадених студентів після того, як його батьки заплатили невідомий викуп.