У Нігерії бойовики відпустили викрадених студентів
События в миреwww.unn.com.ua30 мая 2021

У Нігерії бойовики відпустили викрадених студентів

Поліція Нігерії підтвердила звільнення 14 студентів та співробітників, викрадених минулого місяця бойовиками у північно-західному штаті Кадуна. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

Близько 20 людей, включаючи студентів та двох співробітників приватного університету Грінфілд у Кадуні, були викрадені невідомими бойовиками в районі місцевого самоврядування штату Чікун штату 20 квітня.

Мохаммед Джаліге, речник поліції Кадуни, заявив, що студентів знайшли після звільнення їх викрадачами у місці вздовж швидкісної дороги Кадуна-Абуджа.

Поліцейські органи Нігерії підтвердили викрадення 21 квітня, заявивши, що збройні особи проникли в університет у великій кількості та викрали студентів та двох співробітників, в той час як один співробітник загинув.

23 квітня бойовики в полоні вбили трьох студентів. Тіла учнів були знайдені поблизу школи. За цим відбулося моторошне вбивство ще двох студентів університету 26 квітня. Як повідомляють місцеві ЗМІ, 1 травня бойовики звільнили одного із викрадених студентів після того, як його батьки заплатили невідомий викуп. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
А ГРОШИ ГДЕ
А кто за украину членские взносы платить будет? Или украина надеется что её бесплатно членством радовать будут?
Весёлый Роджер
Да уж "е" - привет, тоби привет! Единственно что могу сказать, ну кроме соболезнований по поводу ОБЩЕГО попадалова, что в тебе не ошибся. Вумный ты мужик и умеющий смотреть вперёд. Блямсы сделали своё дело :-)) Как же ты правильно почуял, шо впереди, с этими пидпиндосными продажными скакунами, тильки свидомая *опа, а совсем не Эуропа! МалАдца! Мой тебе совет, максимально сократи все траты - если ты думаешь, что сейчас - это чёрная полоса у житти пиндоколонии, то НЫ!!! - цэ ыщо БЕЛАЯ! Поверь на слово!
ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ
Инвентаризация. Оружие заменят - выдадут натовского стандарта!
Вот и все
Скучно ему.
ПРЕДЛАГАЮЮЮЮЮЮ
Татуировку украм вокруг рта выкалывать - ,,слава дуркаине,, вверху и ,,херам сюда,, внизу!
ПРЕДЛАГАЮЮЮЮЮЮ
Татуировку украм вокруг рта выкалывать - ,,слава дуркаине,, вверху и ,,херам сюда,, внизу!
ПРЕДЛАГАЮЮЮЮЮЮ
Татуировку украм вокруг рта выкалывать - ,,слава дуркаине,, вверху и ,,хероям сюда,, внизу!