У Німеччині дістали мощі святої Корони, яка рятує від епідемій
События в мире27 марта 2020

У Німеччині дістали мощі святої Корони, яка рятує від епідемій

Китайський коронавірус швидкими темпами дістався до європейських країн. Найскладніша на даний момент ситуація з поширенням коронавируса в Італії та Іспанії. Трохи краще ситуація в Німеччині. В цілому у Німеччині коронавірусом вже захворіли 38 951 особа, кількість летальних випадків становить 221. Для боротьби з небезпечною інфекцією всі способи підійдуть. В Україні, наприклад, священики в багатьох містах їздили з іконою і окропляли вулиці.

У німецькому місті Ахен в соборі планують виставити для відвідувачів мощі маловідомої святої Корони, яка за переказами є покровителькою опору епідемій. Однак, доступні мощі стануть вже після того, як пандемія коронавируса пройде. Через пандемії по всьому світу у християн зріс інтерес до мучениці, яка була вбита римлянами приблизно 1800 років тому.

У соборі планували цього літа показати релікварій святої Корони в рамках виставки, але тепер через строгі обмеження на збори відвідування поки залишається під питанням. Проте, співробітники собору продовжують підготовку раку з золота, бронзи і слонової кістки, яка була недоступна останні 25 років. Згідно з переказами, Короні було лише 16 років, коли римляни убили її. Ймовірно, це сталося в Сирії. Причиною вбивства стало те, що дівчина сповідувала християнство. В Ахен мощі Корони привіз король Оттон III в 997 році.

У прес-службі собору розповіли, що Корона є покровителькою опору всім епідеміям, а не тільки коронавируса, але, у зв'язку з ситуацією, що склалася в світі, в Аахенський соборі очікують підвищений інтерес до святині.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
во дела
Так ниюулон это же зерновой магнат когда это он стал корабли строить?
подешевеет
Во время второй волны она опять упадет, элементарно нет спроса, все сидят дома.
Кот Матроскин
Ну не могут хазары думать ни о чём другом, как о личном обогащении. А другой "элиты" у нас нет. Где гробовые чернобыльцев, Зе? "Элита" скрысятничала?
Игбун Хохлов
Все правильно. Порох американцы изобрели. Китайцы стырили изобретение. Шелк тоже. А еще бумагу, компас и книгопечатанье. Южно-Китайское море в древности называлось Южно-Американским, а Гонгконг был штатом США, когда на месте Китая лягушки квакали. Это уже потом клятые китайцы уничтожили индейцев, скинули ядерные бомбы на Японию, разбомбили Югославию, убили Каддафи и Хусейна. И это китайцы придумали финансовую аферу с китайской национальной валютой - долларом, в результате которой мировая экономика накрылась медным тазом. Китаяку на гиляку! Сало Уронили! Смерть творогам! Панду Гэть!
Игбун Хохлов
Да все нормально. По программе старика Бжезинского численность стада хохлоту должна быть снижена до 15 млн особей. Многие тогда дедушку Збигнева считали маразматикомо. А зря. Вона працюе! Баба с косой на пороге. И это не Йуля.)))))
ПОЛНЫЙ УХОХОТУН
Янукович от смеха по полу катается!!!
Кот Матроскин
Зато мы гарно спиваем. Ещё немного поспиваем и передохнем незалежными и гидными.