События в миреexpert.in.ua4 нояб.

У Німеччині до будівництва доріг будуть залучати собак

nk_hauz/LrgEbyKng.png

Німецький залізничний оператор Deutsche Bahn (DB) вирішив прискорити будівництво шляхів за допомогою собак.

Тварин навчать шукати диких звірів, щоб на час робіт оперативно перемістити їх у безпечніші райони, повідомляє Експерт з посиланням на Reuters.

Так, вихованців навчать винюхувати повзучих змій, жовтобрухих жаб, кажанів, а також настінних і піщаних ящірок. Тренуватимуться собаки як на вулиці, так і в кліматичних камерах з різними погодними умовами. Шукати по запаху їм доведеться яєчну шкаралупу і втрачену при линянні шерсть або шкіру.

За рахунок розвиненого нюху тварин вийде будь-якої пори року швидко знаходити червонокнижних мешканців лісу і раніше приступати до будівництва. Поки собаки досліджують майданчики, кінологи фіксуватимуть дані на планшетах та заноситимуть у систему, доступ до якої є у ​​всіх причетних до проекту організацій.

За словами директора DB із планування інфраструктури Йєнса Бергманна (Jens Bergmann), підключатимуть звірів до будівельних проектів у Німеччині вперше. У компанії зазначили, що кінологи вже почали дресувати шість собак різних порід – допомагати працівникам вони розпочнуть із початку 2022 року.

Авторские статьи