У Німеччині хочуть замінити сезонних робітників біженцями
События в мире26 марта 2020

У Німеччині хочуть замінити сезонних робітників біженцями

У Німеччині пропадає урожай - в'їзд в країну сезонним робітникам з Польщі та Румунії закритий. У партії ХДС пропонують залучити до збору врожаю біженців. Після заборони на в'їзд до Німеччини іноземних сезонних робітників лунають заклики врятувати урожай за допомогою біженців. Про це, зокрема, в середу заявив експерт партії ХДС з питань внутрішньої політики Німеччини Матіас Міддельберг (Mathias Middelberg). "Біржі праці повинні вичерпати всі можливості і в тому числі звернутися до тих 600 тисячам біженців, які числяться в Німеччині як такі, що шукають роботу", - заявив він виданню Die Welt.

За словами Міддельберга, багато хто з отримавших в Німеччині притулок прагнуть знайти роботу і зможуть заробити на полях в рамках тимчасового працевлаштування без скорочення соціальних виплат. З 17-ї години 25 березня, згідно з розпорядженням голови МВС країни Хорста Зеехофера (Horst Seehofer), до Німеччини заборонений в'їзд категорій іноземців, під які підпадають і сезонні робітники. Щороку в Німеччині працюють близько 300 тисяч таких працівників, головним чином з Польщі та Румунії. Відповідно до заяв німецьких сільгоспвиробників, в цьому році під загрозою опинився урожай спаржі - її нікому збирати.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Значит так,я же не говорю что погрузились вместе с территорией Украины все и поехали в Европу,а перенять все законы, соглашения и связи с взаимодействием европейских норм,правил и установок включиться внутрь ЕС.,там думаю будет перспективнее.
георгий
ТВАРИ АМЕРИКАНСКИЕ с БЕЛОГО ДОМА - КОНГРЕСС - ГОСДЕП -РЕСПУБЛИКАНЦЫ и ДЕМОКРАТЫ -ПЕНТАОН - ЦРУ ДО СИХ ПОР СУКИ ШИФРУЮТСЯ , НАГАДИЛИ ВСЕМУ МИРУ СВОИМ КОРОНА ВИРУСОМ , И ЭТИМ ТВАРЯМ НЕ ЖАЛЬ ДАЖЕ СВОИХ ГРАЖАН ! УНИЧТОЖИТЬ ТВАРЕЙ-ПОРОЖДЕНЬЕ САТАНЫ, ХВАТИТ КОШМАРИТЬ МИР !
Игбун Хохлов
Цырк устраивают хохлоту с презиком-клоуном. А вера - это мощный инструмент воздействия, не зависимо от того, есть Бог или нет его.
Елена
Пора и России, и Китаю, и Индии подумать, а ещё лучше, начать создавать похожие технологии и приборы.
Кот Матроскин
Правильно говорит старик.
Кот Матроскин
Гербич жидовка и этим всё сказано.
-
Что за бредота? Давайте еще сопли спасателей будете писать!