События в миреnew-s.com.ua13 июн.

У НІМЕЧЧИНІ ПРОКИДАЄТЬСЯ ВУЛКАН, ЩО СПАВ 13 ТИСЯЧ РОКІВ

nk_hauz/-m9htvglnkgo6faa1xjg.jpg

Вулканічне плато Айфель, що спало 13 тисяч років, в Німеччині стало прокидатися і проявляти підвищену активність. Геологи з Університету Невади та Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі стверджують, що в районі Айфеля відбуваються процеси, що свідчать про дуже швидкі підйоми вулканічної магми до поверхні.  Команда фахівців провела дослідження, в ході якого створювала карту горизонтального і вертикального руху Землі. За допомогою даних з державних і комерційних GPS-вишок вчені виявили, що частина Німеччини виявилася вулканічною зоною. Останній раз вулкан Айфель вивергався 13 тисяч років тому. У центрі сучасної Європи через це утворилася велика «мертва зона», яка надовго перервала зв’язок між стародавніми племенами мисливцями і збирачами в регіоні.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!