События в миреglavcom.uaSep 26

У Німеччині сьогодні пройдуть вибори до Бундестагу

nk_hauz/86EhWaNnR.jpeg

У Німеччині в неділю пройдуть парламентські вибори. Ангела Меркель свою кандидатуру на цих виборах не виставляє і залишає посаду канцлера після 16 років при владі. Про це пише «Інтерфакс». Головними кандидатами на посаду канцлера є Армін Лашет, Олаф Шольц і Анналена Бербок. Для формування правлячої коаліції в новому Бундестазі потрібно 374 депутати. Соцопитування останніх тижнів показують, що виборці віддають перевагу соціал-демократам. 23 вересня було опубліковано останнє опитування, проведене дослідницькою групою «Вибори». Згідно з цим опитуванням, «Соціал-демократична партія» з 25% підтримки виборців продовжує утримувати лідерство. Партійний союз «Християнсько-демократичний союзу/Християнсько-соціальний союз» може розраховувати на 23% голосів, партія «Зелені» – на 16,5%. «Вільна демократична партія» може отримати 11% голосів, права партія «Альтернатива для Німеччини» – 10%, партія «Ліві» – 6%. Вибори до німецького парламенту проводяться раз на чотири роки. 26 вересня буде обиратися бундестаг 20 скликання. За підсумками виборів за пропозицією президента Німеччини новий парламент вибере канцлера. Голосування в неділю буде тривали з 8:00 (9:00 за Києвом) до 18:00 (19:00 за Києвом). О 18:00 з'являться перші екзит-поли. У другій половині дня Федеральне відомство статистики, яке виконує функцію виборчкому, опублікує явку на 14:00.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
Просто прохожий
Новый анекдот - гы-гы-гы.
Весёлый Роджер
Как ты дрянь подлая Шмуля Сруля смеешь такое писать про ОРТОДОКСАЛЬНОГО щиро-свидомого долбоЭба! Он представитель титульной запизденской нации! Рагульему роду - нима переводу! «Батько ваш - Бандера, ну а Псаки - мати, Вы за олигархив пишли воювати! | (2) ©»
Утиные истории
В стойло, русня! Все будет хорошо!
Весёлый Роджер
А ыщо в этой колонии ТУПЫХ, скачущих и вечно ноющих xoxлатых мартышек та их погонял свинорылых рагулей, мог быть Премьер и Министр Образования - зовсим БЕЗ высшего образования! Даже в Африке такого НЫМА!
Даниловская Кулебяка
Та да, Куев в ответ воздух перекроет. Только не спрашивайте "как?", это только сказочный дол...б Кулеба знает, да может маляр собак Данилов, когда пол-литры запузырит...