События в миреwww.ukrinform.ua7 апр.

У Німеччині стартувала волонтерська військова служба

Новий вид добровільної служби в Бундесвері - Добровольча військова служба для національної безпеки (FWDFreiwilliger Wehrdienst Heimatschutz) - з'явився у Німеччині 6 квітня.

nk_hauz/-mxeuo5bphs8ngck5vm3.jpg

Про деталі нововведення розповіла журналістам у вівторок міністр оборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауер, передає кореспондент Укрінформу.

nk_hauz/-mxeulugmzt5aeyyquzc.jpg

Вона зазначила, що призовники, перші 325 молодих людей, від сьогодні розпочинають свою службу в базових навчальних підрозділах бази збройних сил та ВПС. Крамп-Карренбауер зазначила, що ініціатива «Твій рік для Німеччини» є намаганням створити нову гнучку можливість слугувати батьківщині, захищати Німеччину та її громадян. «Багато молодих людей цікавляться Бундесвером, але не хочуть присвячувати цьому все своє життя», - сказала міністр.

Нова ініціатива передбачає 7-місячну службу, з яких 3 місяці будуть присвячені інтенсивній підготовці. Отримуватимуть добровольці трохи більше як 1550 євро. Після цього протягом 6 років волонтери будуть повинні 5 місяців проходити службу як резервісти – на роботах з адміністративної допомоги, у разі стихійних лих, особливо серйозних аварій або, як це відбувається зараз, пандемії.

Спочатку щороку планується набирати 1000 зацікавлених людей. Проєкт розроблявся майже рік. Пропагують таку службу в школах, через соцмережі, рекламу тощо. За словами держсекретаря Міноборони Петера Таубера, зацікавленість уже висловили 9 тисяч молодих людей. До 20% з них – жінки.

Ця ініціатива доповнить вже існуючу добровільну службу, яка була започаткована після скасування призову в липні 2011 року. Бундесвер наразі відчуває серйозний брак солдатів.

💬 Последние комментарии
е
кукушка хвалит петуха за то что хвалит он кукушку.... ну-ну...
е
ЗАБРЕХАЛАСЬ совсем и тебе уже НИКТО не верит!!!! БРЕХЛО ты ТУПОЕ с офигительным СКЛЕРОЗОМ!
е
за ВОСЕМЬ лет много построили??? ОЧЕРЕДНОЙ раз задаю ЭТОЛТ вопрос! НУ? ГДЕ хоть один ответ?????
е
на ЧЕМ произвести??!! Такие как ты ЕЛЕНЫ, ВСЕ продали на металлолом ВСЕ развалили в угоду Америке! ..ну ты ТУПАЯ .. НИХРЕНА сами не производят ВСЕ закупают... вот скажи где был ЕДИНСТВЕННЫЙ завод по производству боеприпасов?? А? в Луганске! а все остальные западянские дуны у себя грязное производство размещать НЕ ЗАХОТЕЛИ! так что заткнись если тему не знаешь...
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.