У Німеччині вантажівка "загубила" на автобані 6 тонн пива, заблокувавши рух транспорту
События в миреwww.eurointegration.com.ua18 мая 2021

У Німеччині вантажівка "загубила" на автобані 6 тонн пива, заблокувавши рух транспорту

Водій вантажівки "загубив" величезну кількість пива на німецькому автобані пізно ввечері в понеділок, заблокувавши рух на трасі неподалік від Бремена.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NDR.

В результаті інциденту із завантаженого ящиками з пивом автомобіля на дорогу випала чверть вантажу – приблизно 6 тонн пива. Розбите скло та піна унеможливили рух транспорту на цій ділянці.

Щоб якомога швидше відновити рух, деякі водії із "застряглих" автомобілів залишили свої машини, щоб допомогти розібратися з наслідками.

Після того, як одна смуга знову стала прохідною, операцію з очищення на себе взяли бригади з обслуговування автобанів та евакуаторська служба. Автобан повністю очистили тільки приблизно о 1:30 у вівторок.

Поліція повідомила, що стосовно 28-річного водія ведеться розслідування через те, що він не закріпив вантаж належним чином.

Обсяг завданих збитків оцінюється приблизно у 20 тисяч євро.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
t7
А дальше... забыл?
Гость
Удручающее зрелище - пустые вокзалы, где никакого пассажирского движения
Гость
Интересно, сколько зрителей смотрит укро тв. В городвх, особенно.
Гость
И обрезание сделать, если еще кто не сделал.
Одна Бабка Сказала
А какое свинячье дело "одного из авторов" проекта постановления, что и кому Белоруссия разрешила провести с гражданином СВОЕЙ страны, а не гражданином Украины? Гончаренко пересосал похоже, переутомился, губы все больше пухнут. А в Европарламент дебила не пускают, заскучал дырявый.
Весёлый Роджер
ОЙ ну прекратите вы. Цэ ж дитячи шалости. Вот сейчас пропахндон Шмуля, вам всё по бандеровски объяснит. Вверху, на фото – то тубус для Ватмана, жидобандеровец Ватман его сам и несёт! Внизу - так цэ стартовые пистоли для скакания. Надо же було как-то синхронизировать это стри_бучее стадо запизденцев и примкнувших к ним тупым куевлянам! Ось воно як! Вы главное там - Сало не роняйте, подонкам убийцам детей него ховайте!
Предупрежден и вооружен
Вовка с Аваковым у тупых чухов зброю забрали! Вовка ж предупреждал быдло, что не лох!
Авторские статьи