У Німеччині зливи затопили вулиці, у воді й грязюці - сотні авто
События в миреwww.ukrinform.ua14 июля 2021

У Німеччині зливи затопили вулиці, у воді й грязюці - сотні авто

Над частиною Німеччини пройшов грозовий фронт, який завдав серйозної матеріальної шкоди та забрав життя щонайменше однієї людини

Про зникнення без вісти 53-річного чоловіка в Рудних горах (Саксонія, на кордоні з Чехію) повідомляє місцева пожежна служба, передає Укрінформ.

Жителі району Штейнбах намагалися у ніч проти середи захистити своє майно від повені, один із мешканців упав у річку. Сусіди намагались його врятувати, але безуспішно. Пошуки тривають із залученням рятувальників із собаками та гелікоптером.

Загалом у цьому гірському районі пожежні команди виїжджали вночі понад 100 разів. Одна з команд застрягла в полі під час операції, її довелося саму витягувати трактором.

У протилежній частині країни - в землі Північний Рейн-Вестфалія - зливи та грязеві потоки призвели до затоплення вулиць, підвалів домівок. Деякі вулиці стали зовсім непроїзними. Під водою опинилися сотні автомобілів. В одному лише Дюссельдорфі пожежні виїжджали на виклики понад 350 разів. Вода в Рейні в районі Кельна піднялася до майже п'яти з половиною метрів і затопила набережні.

У Берліні вночі блискавка потрапила в Телевізійну вежу.

За даними німецької метеослужби DWD, зливи триватимуть до ранку четверга. Загалом, найближчими днями на заході країни може випасти від 40 до 80 мл опадів, до 130 літрів на квадратний метр. Також можливі град і шквали вітру швидкістю до 90 кілометрів на годину.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
wourhgowu
rkghbskrughb
Елена
И шо?
Весёлый Роджер
Луночка привет! Ну как же без ПОЛНОВОДНЫХ рек там? А как же Шмулины мосты? Он же их во сне бачил и мореманов пиндосных под ними, ну тех шо с НЕ белой попой. Ты же его дэбильные мечты в пыль превратила! Кстати Мальта, бывшая РУССКАЯ земля, но... тра -ля- ля!
Весёлый Роджер
Ну ты написал! Ты хоть подумал шо будэ со щирыми мозгами, по уши забитыми свидомым дерьмом экс.прапора Шмули, онО же тут Елен - ну цэ тот мудак, шо думувает, шо не разглядят его у жиночих труселях до колен. Он и слева-направо с трудом читает, всё жирными грязными пальцами в экран тыкает, вслух слоги составляет. А ты ему тут задом-наперёд, он же ТУПОЙ свинорылый обормот! А ты ему тут про сраных хероев е..ых у сраку! Ты ему про Сало чи про ковбасику чи про гуся ... ось и писня уся!
Весёлый Роджер
А у долбоЭбов прапоров, на ящиках тушёнки плесень растёт! Ы шо? А в Антарктиде пингвины литают та на мове спивают! Ы шо?
Весёлый Роджер
Ну по поводу высокой травы не знаю, не видел - хотя что вы считаете высокой? И по поводу гадюки -туда же. Вообще-то там есть легенда, что Святой апостол Павел, в 0060 году н.э. потерпев кораблекрушении у её берегов, доплыл до берега и был там укушен змей. Он проклял там всех ядовитых змей, с тех пор они там все НЕ ядовитые. Вроде их там 4 вида - короче, я ни одну не встречал. Может вы на Гозо были? или на Комино? Каменные пляжи это на севере и на ю-востоке. Как я понял до Золотого пляжа и до Голубой лагуны на Комино - где построен городок для съемок Вестерна вы не доехали. В этой лагуне снималось много фильмов: Граф Монте Кристо, Трой и др. см в поиске. А вот изв. фильм "Голубая лагуна" не там.
111
Не, думаю, что одного перехода на латиницу - мало. Нужно ещё чтобы читать и писать наоборот: справа налево:!)) Ukars iniarku! Mayoreh Alars!