События в миреwww.ukrinform.ua28 мая

У німецьких ресторанах запроваджують багаторазовий посуд

nk_hauz/-mamfzfz5fczdgw4quyz.jpg

У Німеччині заклади громадського  харчування використовують багаторазові контейнери замість пластику, їх дають в оренду постійним клієнтам.

Про це йдеться у сюжеті Deutsche Welle, передає Укрінформ.

«Ми запровадили систему багаторазового посуду раніше - приблизно два-три роки тому - для наших класичних азіатських страв. Це дуже подобається нашим постійним клієнтам, які сплачують невелику заставу, кладуть їжу в цей посуд і приносять його наступного дня», - зазначає власник ресторану-учаснику акції Сі Ан Троунг.

Їжу подають у контейнерах Vytal. Відвідувачі можуть позичити контейнери через безкоштовний додаток та повернути їх за 14 днів. Такий посуд можна залишити собі, сплативши 10 євро.

Служби доставки підтримують таке нововведення та забирають використані контейнери у людей.

Як зазначається у сюжеті, з  липня 2021 року одноразові столові прибори, стаканчики та контейнери для їжі  будуть заборонені в ЄС.  З 2023 року ресторани та закусочні з понад п’ятьма працівниками мають пропонувати посуд для їжі та напоїв.

У Німеччині щодня виробляється понад 700 тонн відходів. Серед них упаковки для товарів та їжі на винос.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.