События в миреbudport.com.uaJun 4

У Нью-Йорку перекрили вулиці, щоб створили нові громадські простори

nk_hauz/-mbl22q6ssj8jpkuda0y.jpg

У Нью-Йорку тимчасово перекриють транспортний рух на 15 бульварах. Це дозволить розширити простір для пішоходів, закладів та культурних заходів.

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо оголосив про запуск програми «Відкриті бульвари». У рамках проєкту створять десять багатоквартальних коридорів через п’ять районів міста. Нова ініціатива спрямована на стимулювання туристичної активності. Муніципалітет відзначить ці бульвари брендованими ліхтарними транспарантами та воротами біля входів, а також міськими меблями.

«Цього літа жителі Нью-Йорку заслуговують більше відкритого простору. “Відкриті бульвари” стануть класним місцем для обідів, їзди на велосипеді та культурних подій. Це змусить наші вулиці працювати на людей, а не тільки на автомобілі», – заявила заступниця мера Лаура Енглін.

Проєкт заснований на успішних ініціативах «Відкриті вулиці» і «Відкриті ресторани», які змінили міський простір. «Відкриті бульвари» також є частиною ініціативи Vision Zero – стратегії, спрямованої на скорочення числа загиблих в результаті дорожньо-транспортних пригод до нуля протягом десяти років.

У 2020 році у Нью-Йорку запровадили програму «Відкриті ресторани». Вона допомогла зберегти близько 90 тисяч робочих місць. В рамках ініціативи міська влада дозволила ресторанам розширювати посадкові місця до фасаду сусідніх будинків за умови, що власники будівель згодні на використання простору і зобов’язуються не стягувати за це плату.

💬 Последние комментарии
е
конечно не нашел, ты ж даже ПРАВИЛЬНО написать понятия и слова не в состоянии: "рускоязычная мова" - такого понятия не существует в принципе, но ты настолько туп, что свой сельский диалект возводишь в ранг печатных документов.. и если ты ищешь что либо в "енциплопедії" то ищи дальше, мой необразованный согражданин...
е
ха, т.е. западянско-галицкую говирку таких как ты тут типа все понимать должны??? иди на украинскую ветку сайта там твои собратья тусуются...
е
шо ссыкло, на ПРЯМОЙ вопрос ответить уже не в состоянии?? Да впрочем твой ответ уже ВСЕМ ВСЕ показал))) воин ты диванный...
е
"Не надейтесь, что единожды воспользовавшись слабостью России, вы будете получать дивиденды вечно. Русские всегда приходят за своими деньгами. И когда они придут – не надейтесь на подписанные вами иезуитские соглашения, якобы вас опрадывающие. Они не стоят той бумаги, на которой написаны. Поэтому с русскими стоит или играть честно, или вообще не играть."(Отто фон Бисмарк).. уж его то такие кастрюлеголовые как ты должны послушать, он то точно к симпатикам России не относится...и железный канцлер ТОЧНО знал о чем говорил...
Контртеза
Звідки автор може знати історію України чи ще щось? Праці, радше статейки, Степана Бандери є порожнім базіканням про національно-визвольну революцію, сутність якої у винищенні чи вигнаннв не-українців. А ОУН самі себе називали фашистами, хоча справжє значення цього слова оунівці навряд усвідомлювали.
ПОЗОР ЛЖЕСАМОПИСЦАМ!
А "энциклопедию" ты сам написал? В камне небось изваял?
ОНИ ТУПЫЕ ИДИОТЫ!!!
"История дэржавы без дат" - без конкретных дат такая бездоказательная писанина считается фантастическим рассказом - это измышления на исторические темы психически больным идиотом!!!