У Нью-Йорку тимчасово перекрили вулиці, щоб створити нові громадські простори
События в миреhmarochos.kiev.ua29 мая 2021

У Нью-Йорку тимчасово перекрили вулиці, щоб створити нові громадські простори

У Нью-Йорку тимчасово перекриють транспортний рух на 15 бульварах. Це дозволить розширити простір для пішоходів, закладів та культурних заходів, пише Аrchdaily.

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо оголосив про запуск програми «Відкриті бульвари». У рамках проєкту створять десять багатоквартальних коридорів через п’ять районів міста. Нова ініціатива спрямована на стимулювання туристичної активності. Муніципалітет відзначить ці бульвари брендованими ліхтарними транспарантами та воротами біля входів, а також міськими меблями.

«Цього літа жителі Нью-Йорку заслуговують більше відкритого простору. “Відкриті бульвари” стануть класним місцем для обідів, їзди на велосипеді та культурних подій. Це змусить наші вулиці працювати на людей, а не тільки на автомобілі», – заявила заступниця мера Лаура Енглін.

Проєкт заснований на успішних ініціативах «Відкриті вулиці» і «Відкриті ресторани», які змінили міський простір. «Відкриті бульвари» також є частиною ініціативи Vision Zero – стратегії, спрямованої на скорочення числа загиблих в результаті дорожньо-транспортних пригод до нуля протягом десяти років.

У 2020 році у Нью-Йорку запровадили програму «Відкриті ресторани». Вона допомогла зберегти близько 90 тисяч робочих місць. В рамках ініціативи міська влада дозволила ресторанам розширювати посадкові місця до фасаду сусідніх будинків за умови, що власники будівель згодні на використання простору і зобов’язуються не стягувати за це плату.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ось так! Ось цэ дило - шо во ВСЁМ тай ВСЕГДА Роджер виноват! А не свидомый щирый xoxoл - що дюже на голову туповат! Цэ ж падлюга Роджер, орал у Куеве кукуеве, щоб на майдан не ходили, та ни стрибали, та Беркут не сжигали - ведь же знал падлюга клятый, що справжний, щирый xoxoл поступит прямо наоборот! Знал же - гадина вин москальская! Ватник та стекломойщик! А щирые xoxлы вони ны рабы, ны - ВОНИ пиндосны холуи! Спиваем хлопцы уси гуртом: " ...Ленту за лентой на бой подавай ... С хероем Семенченко швыдчей видступай!"
Свой
Поможет только зачистка этой падлы.
Весёлый Роджер
«Елена - Слава Америке! И Европе слава!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
неШмуля
Удачи тебе...Рада, что смог отдохнуть в Болгарии...
А ГРОШИ ГДЕ
А кто за украину членские взносы платить будет? Или украина надеется что её бесплатно членством радовать будут?
Весёлый Роджер
Да уж "е" - привет, тоби привет! Единственно что могу сказать, ну кроме соболезнований по поводу ОБЩЕГО попадалова, что в тебе не ошибся. Вумный ты мужик и умеющий смотреть вперёд. Блямсы сделали своё дело :-)) Как же ты правильно почуял, шо впереди, с этими пидпиндосными продажными скакунами, тильки свидомая *опа, а совсем не Эуропа! МалАдца! Мой тебе совет, максимально сократи все траты - если ты думаешь, что сейчас - это чёрная полоса у житти пиндоколонии, то НЫ!!! - цэ ыщо БЕЛАЯ! Поверь на слово!
ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ
Инвентаризация. Оружие заменят - выдадут натовского стандарта!