События в миреbabel.ua22 мар.

У Норвегії побудують перший у світі тунель для кораблів. Він обійдеться у $330 мільйонів

У Норвегії у 2022 році почнеться будівництво першого у світі тунелю для кораблів, що обійдеться державі приблизно у 2,8 мільярда норвезьких крон ($330 мільйонів).

Про це пише CNN.

Проєкт Stad Ship Tunnel був включений до Національного транспортного плану ще у 2013 році, а почати будівництво планували у 2020 році, однак проєкту довелося пройти додатковий аудит. Тепер же всі документи і дозволи на будівництво отримано. Роботи почнуть у 2022 році (підготовку — у цьому) і планують закінчити через 3—4 роки.

Тунель побудують у найвужчій частині гірського півострова Стад, щоб кораблі могли проходити його без ризику потрапити у шторм. Stad Ship Tunnel звʼяже два фьорди і пройде під горою заввишки понад 300 метрів. Під час будівництва баржам доведеться вивезти близько 3 мільярдів кубометрів твердих гірських порід.

nk_hauz/-mwppzcta6kaotm_ihxq.jpg

Проєкт має збільшити економічний потенціал регіону. Стад щодоби оминають не менше 20 кораблів, але через сильні вітри і потужні течії їм доводиться стояти у заторах, чекаючи сприятливої погоди. Тунель прискорить процеси морської логістики та залучить нові судноплавні компанії. Рух у тунелі буде одностороннім — напрямок мінятимуть щогодини.

nk_hauz/-mwppzdvwp2vhuufpgjt.jpg

💬 Последние комментарии
Очевидец
Блумберг - агентство лжецов, видимо у САШ очень большие проблемы
Гость
Н-дааа - и все заробитчаны назад до Гуцулии... Класс... Ну, ну
ALWAS
А ведь там живёт и работает миллионы наших сограждан. Им то хоть можно, или тоже нельзя .... А вдруг Россия выселит. Тогда им будет совсем не сладко.
гость
Пр факту, только люди с сексуальными отклонениями и развращённые вседозволенностью, имеют в "демократическом" мире права и свободы на всё, что придёт им в голову. Все остальные граждане обязаны беспрекословно выполнять их желания, их мнение никого не интересует.
гость
учение Церкви конечно дело богоугодное, но в убийствах лучше конечно разбираться с помощью Уголовного Кодекса.
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
Так вот они какие, "европейские ценности" !!!
гость
спорить в суде любой дурак может, пусть докажет что панда не геть.