События в миреwww.ukrinform.ua4 окт.

У Новій Каледонії втретє проходить референдум за незалежність від Франції

nk_hauz/-minaz6zinettjkklvl1.jpg

У Новій Каледонії, що у південно-західній частині Тихого океану, проходить референдум про набуття повного суверенітету і незалежності від Франції.

Це вже третій після проведення у 1998 та 2018 роках референдумів у цьому адміністративно-територіальному утворенні Франції з особливим статусом, передає власний кореспондент Укрінформу.

Попередні волевиявлення у Нової Каледонії із населенням у близько 270 тис., не підтримали прихильників незалежності. У листопаді 2018 року проти повного суверенітету від французької метрополії проголосували 56,7% громадян.

Нова Каледонія – архіпелаг у південно-західній частині Тихого океану, була колонізована Францією у 1853 році. Повна деколонізація території відбулася у 1988-му, коли Нова Каледонія отримала статус французького адміністративно-територіального утворення з особливим статусом.

Головними джерелами бюджетних надходжень Нової Каледонії є туризм та поклади нікелю.

Офіційний Париж формально зберігає неупередженість та нейтралітет щодо результатів цього референдуму.

💬 Последние комментарии
Франкоговорящий китаец
Так это получается ещё более жесткая цензура чем при СССР. Там спокойно себе ходили книги на украинском. Фильмы на украинском и много чего ещё. Язык в чём виноват? Ну запретите немецкий, была же война с немцами.
странности пэрэклада универа ПОП.лавЬского
slave = ведомый кем то, преклоняющийся перед... - славянин = огне-поклонник, язычник, поклоняющийся огню... ещё до крещения (куевской)Руси никому неизвестным Иешуа из какого то Назарета выпускникам Поющего ректора это не понять - ЭТО ДРУГОЕ
странности перевода
slave = раб ,, slavs = славянин
Флойд НАШ !!!
США превращает белых украинцев в людей второго сорта
Гражданская война в США неизбежна
Немцы возложили на Украину ответственность за развязывание второй Мировой войны с Гитлером в 1941-45 гг
Крым НАШ !!!
в каком году Рука Кремля подарила Украине Крым ???
Горбатый
Жопа - это туда! Верной дорогой идете!