У Новій Зеландії будуть заохочувати подорожі по країні
События в миреzib.com.ua24 мая 2020

У Новій Зеландії будуть заохочувати подорожі по країні

Уряд Нової Зеландії обговорює можливість уведення додаткових вихідних, щоб громадяни могли більше подорожувати всередині країни й підтримати турбізнес.

Як повідомляє Stuff, це одна з ідей, яка розглядається для допомоги підприємствам сфери гостинності. Уряд обговорює ідею заохочення новозеландців відвідувати визначні пам᾽ятки країни.

Стимулом для розвитку внутрішнього туризму може стати збільшення кількості або цікавих подій, або вихідних, які громадяни зможуть використовувати для подорожей. Раніше на підтримку турсектору кабінет міністрів виділив $400 млн.

Відновленням туристичної галузі перейнялись і в Європі. Так, у Франції планують виділити туркомпаніям, а також сектору спортивних і культурних заходів €18 млрд. Ці гроші підуть на забезпечення санітарних заходів, інформування та підтримку туристів, а також на матеріальну допомогу бізнесу і проект з відновлення і трансформації сфери подорожей. Французи зможуть подорожувати країною у липні — серпні.

Також обговорюється створення «туристичних коридорів» на основі двосторонніх домовленостей між країнами. Однак проти цього виступає Італія. Тут уважають, що всі країни Європи повинні відкрити кордони і встановити загальні правила безпечного пересування туристів.

У той же час, за оцінками Всесвітньої туристської організації при ООН, цього року очікується зменшення потоку мандрівників на 30%, а скорочення доходів від міжнародного туризму становитиме приблизно $450 млрд.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
7
Таня жопа сука редкая ! 4 детей от разных мужей .
Весёлый Роджер
А я и не думал даже выходить за ТВОЮ власть партократии совковой! Они только мешали, причём во всём! Это из-за них и тов. картавого - страна дошла до края пропасти!!! Это эти твари держались за власть и НИКОМУ не давали рубля честно заработать - ну как так - будет кто-то больше их зарабатывать! Ты тварь про ограничения в зарплате в 400руб - знал? Иными словами нагло воровали у работника ЧЕСТНО заработанные деньги!!! Скатинюга ты вороватый! А на каву я своими мозгами заработал, а не красной книжечкой - партейного члена, которому усё було до колена! А помнишь мразь Шмуля - когда в Союзе уже рождались октябрята с "путёвкой" в бохатую жизнь - примеров полно, все дети первых секретарей, на Кавказе особливо. Ну напиши - этого не было, но народ бул за социализм, за нищету и тотальный дюффицит! А Шмуля всё решал ворованными ящиками тушенки! Он честный - денег не давал - только тушёнку для взяток воровал!
7
Леха !!! Не кушай - папу!!!!!!! имеет хороший комплекс и компонент на черном море , и хочет удар не на суше а на море так сказали в палате №6 наркоман и неизлечим .
куку
брехня! флешуку продали - но сначала отформатировали! беспилотник продали но сначала перекрасили. офицер не сбежал! а переоделся на гей парад!
ера
пухом земля...душа-птица
гость
Светлая память.
Скорбим
Царство небесное. Хороший композитор.