У Новій Зеландії хочуть заборонити куріння цигарок
События в миреdilo.net.ua17 апреля 2021

У Новій Зеландії хочуть заборонити куріння цигарок

Влада планує зробити повністю неможливою купівлю тютюнових виробів для тих, хто народився після 2004 року.

Уряд Нової Зеландії розглядає ряд ініціатив, спрямованих на те, щоб до 2025 року заборонити в країні куріння.

Як повідомляє The Guardian, влада планує поступово підвищувати допустимий вік куріння і зробити повністю неможливою купівлю тютюнових виробів для тих, хто народився після 2004 року. Крім того, в уряді обговорюють зниження рівня нікотину, заборону фільтрів і скорочення місць продажу тютюну.

“Нам потрібен новий підхід. Близько 4,5 тисячі жителів Нової Зеландії щорічно вмирають від куріння. Ми повинні досягти своєї мети і повністю звільнитися від тютюнових виробів до 2025 року”, – говорить заступник міністра охорони здоров’я Айеша Вералл.

Уточнюють, що найвищий рівень смертності – серед представників народу маорі. Ініціативу уряду підтримують організації охорони здоров’я:

“Тютюн – найшкідливіший споживчий продукт в історії, і ми повинні від нього відмовитися”, – підкреслює директор Товариства боротьби з раком Люсі Елвуд.

Деякі жителі країни не згодні з планами влади і впевнені, що заборона куріння на державному рівні може обернутися формуванням тютюнового чорного ринку, контрабандою сигарет, банкрутством власників невеликих магазинів і мати інші непередбачені наслідки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
и это только то что известно всем, уважаемая..
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!