У Новій Зеландії вироблятимуть м'ясо на основі конопель
События в миреagrotimes.ua22 сентября 2020

У Новій Зеландії вироблятимуть м'ясо на основі конопель

Новозеландська фірма з виробництва альтернативних білків Sustainable Foods планує в 2021 році запустити у виробництво аналог м’яса на основі конопель.

М’ясо на основі конопель продаватиметься під брендом фірми The Craft Meat Co, яка вже продає кілька рослинних продуктів, зокрема фарш, гамбургери, ковбаси та готові страви.

«Велика частина нашої продукції вже включає в себе коноплі, але в новому м’ясному аналогу вони будуть основою – це означає, що вміст білка має бути вищим, ніж навіть у білка тваринного походження, завдяки тому, що коноплі мають природний високий вміст білка», – заявив співзасновник Sustainable Foods Кіран Рей в інтерв’ю FoodNavigator-Asia.

За його словами, м’ясо на основі конопель також міститиме дуже високий рівень харчових волокон – до 19% від рекомендованих раціональних норм харчування, що є перевагою, яка неможлива за споживання м’яса тварин чи інших м’ясних продуктів рослинного походження.

«Ми співпрацюємо з виробником медичних конопель Greenfern Industries в якості нашого ексклюзивного виробника, щоб зробити наші аналоги м’яса на основі конопель зі 100% конопель, вирощених на місцевому рівні», – зазначив він.

Кіран Рей підкреслив, що ціни на новий продукт не будуть суперпреміальними.

Наразі  діяльність з виробництва екологічно чистих продуктів харчування в основному зосереджена в Новій Зеландії й Австралії, де конопляне насіння легалізоване в якості харчового продукту.

Компанія, можливо, матиме обмежений вибір щодо розширення діяльності в інших країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Та, за словами Кірана Рея, насправді вони отримали запити з декількох азіатських країн.

«Ми вже отримуємо запити з таких країн, як Таїланд і Сінгапур, що вселяє в нас надію», – зауважив він.

До кожної країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону необхідно буде ставитися по-різному, вважає Кіран Рей. «Та поживні властивості насіння конопель як продукту харчування все більше визнаються, і ми сподіваємося, що протягом наступних 24 місяців поширення буде набагато більшим і законодавство змінюватиметься», – сказав він.

2 комментария

Написать комментарий
 • мм
  22 сентября 2020
  )))
  Ответить
 • Z
  22 сентября 2020
  Конопля, исключительно ценный и полезный для производства продукт, был умышленно дискредетирован, лобби производителей бумаги из древесины в США, приплели мексиканское, ругательство, марихуана, и пошло))
  Ответить
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..