События в миреrisu.uaAug 30

У Пакистані із землею зрівняли католицький храм. На черзі два інші

nk_hauz/o3pjN5Vng.jpeg

Уряд провінції Сінд зруйнував католицький храм святого Йосифа. Незважаючи на протести християн, храм у Карачі був зрівняний з землею 24 серпня.

Про це повідомляє Католицький Медіа-Центр.

Найближчим часом влада планує знести ще два храму в цьому районі. – Так ми ставимось до своїх меншин. Ганьба Пакистану! Про це заявила Абіра Ашфак із руху «Врятуйте Карачі», яка протестує проти дій уряду.

Храм святого Йосифа був центром релігійного життя для понад 85 християнських сімей. Незадовго до того, як храм було зруйновано, з нього вилучили хрест та скинію. Тепер на його місці залишився лише щебінь, кілька пластикових стільців та залізні балки, що стирчать із залишків даху. Вірні зворушені, плачучи спостерігали за всією операцією знесення.

«Це був болючий досвід. Це як втратити свої будинки» – сказав о. Бенджамін Шехзад, колишній настоятель костелу святого Йосифа.

Обурення щодо знищення храму висловило католицьке духовенство з усіх 7 пакистанських дієцезій. – Нам сумно і боляче. Ми просимо владу припинити осквернення наших церков, сказав отець Юсаф Сохан, генеральний вікарій Мултанської дієцезії. Генеральний вікарій Лахорської архидієцезії отець Френсіс Гульцар також засудив дії влади. «Дім Божий слід поважати, як і мечеті», – заявив він.

Окрім християнської спільноти, рух Save Karachi, група адвокатів, правозахисників, журналістів та активістів меншин протестувала проти руйнування католицького храму: «Дивіться і соромтесь, Пакистан! Уряд провінції Сінд, ви заплатите за це!», – сказала їхня представниця Абіра Ашфак.

У свою чергу місцеві чиновники кажуть, що знесення храму св. Йосифа ґрунтується на рішенні суду, яке видало відповідне рішення щодо запобігання повеням, які були частими у цій місцевості. Суд дозволив місцевій владі знести до 12 тисяч домогосподарств і перемістити 100 тис. мешканців. На місці зруйнованих будівель мають будувати широкі дороги.

Експерти Організації Об’єднаних Націй з прав людини також критикували переміщення та спосіб його здійснення: «Правові підстави цього масового переміщення та засоби правового захисту, неясні. Ясним є жахливий вплив на переміщене населення: викинули багато бідних сімей на вулиці в розпал пандемії Covid-19»,- написали вони у відповідь на дії влади Пакистану.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
"Бандерлоги — отверженные. У них нет собственного наречия, они пользуются украденными словами." (Р. Киплинг) Русское слово "Отчизна" происходит от "отче". А от какой ветчины происходит хохлятская "витчызна"? Это обезьянье кривляние, а не язык.
Елена
Масок сейчас много,хоть попой жуй.
Елена
За детей и родных беспокоились,а шо делать?
Елена
У России проблем нэма,у всех есть у неё нет,хе,при такой цене конечно, Газпрому хорошо,а людям плохо
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди