События в миреzik.ua13 июн.

У Пакистані подружжя закатувало до смерті дівчинку-служницю через випущених папуг

nk_hauz/-m9gatbqbzucvg5s4eid.jpg

У Пакистані подружжя Сіддіке закатувало до смерті семирічну дівчинку Захру, яка працювала у родини покоївкою, через те, що вона випустила з клітки папуг. Про це повідомляє ВВС Україна. 

Згідно з повідомленням, інцидент трапився ще 31 травня. Тоді роботодавець дитини Хасан Сіддіке,  доставив дівчинку до районної лікарні у критичному стані. У неї була сильна кровотеча, а на обличчі, грудях, руках і ногах дівчинка мала сліди катування. Захру забрали до реанімації, а наступного дня вона померла. Медики звернулися до поліції 1 червня, коли Захра ще була жила, але вже без свідомості.

Відомо, що чоловік привіз Захру близько 18:30 вечора й сказав медикам, що дівчинка – його покоївка. За його словами, потерпіла випустила папуг з клітки, що розлютило його та дружину, тому вони побили її.

У лікарні розповіли, що, поки медики реанімували Захру, пан Сіддіке зник з місця події. Вони шукали його в приміщенні лікарні, однак це виявилося марним, тому вони повідомили поліцію. Згодом правоохоронці знайшли та заарештували пару.

Як зазначається, подружжя звинуватили у закатуванні до смерті та ув'язнили на два тижні. За ґратами чоловік та дружина чекатимуть тесту на поліграфі.

Слід зауважити, що використання неповнолітніх як робочої сили у Пакистані до 15 років є незаконним, однак закон часто порушують.

Дід Захри Саєд Фазал Хуссейн Шах розповів, що далекий родич, який працював у родини Сіддіке кухарем кілька років, близько п'яти місяців тому влаштував Захру на роботу у пари. 

"Він сказав, що вони її навчатимуть, а ми не могли собі цього дозволити. Тому ми вирішили відправити її на роботу", - сказав родич загиблої дівчинки.

Така жахлива ситуація викликала гнів в країні, її висвітлювали на шпальтах усіх газет. Міністр з прав людини Пакистану пообіцяв внести зміни до законів, щоби обмежити практику працевлаштування дітей. Однак активісти стверджують, що зроблено замало для виконання законів, які вже існують.

💬 Последние комментарии