События в миреzik.uaJun 13

У Пакистані подружжя закатувало до смерті дівчинку-служницю через випущених папуг

nk_hauz/-m9gatbqbzucvg5s4eid.jpg

У Пакистані подружжя Сіддіке закатувало до смерті семирічну дівчинку Захру, яка працювала у родини покоївкою, через те, що вона випустила з клітки папуг. Про це повідомляє ВВС Україна. 

Згідно з повідомленням, інцидент трапився ще 31 травня. Тоді роботодавець дитини Хасан Сіддіке,  доставив дівчинку до районної лікарні у критичному стані. У неї була сильна кровотеча, а на обличчі, грудях, руках і ногах дівчинка мала сліди катування. Захру забрали до реанімації, а наступного дня вона померла. Медики звернулися до поліції 1 червня, коли Захра ще була жила, але вже без свідомості.

Відомо, що чоловік привіз Захру близько 18:30 вечора й сказав медикам, що дівчинка – його покоївка. За його словами, потерпіла випустила папуг з клітки, що розлютило його та дружину, тому вони побили її.

У лікарні розповіли, що, поки медики реанімували Захру, пан Сіддіке зник з місця події. Вони шукали його в приміщенні лікарні, однак це виявилося марним, тому вони повідомили поліцію. Згодом правоохоронці знайшли та заарештували пару.

Як зазначається, подружжя звинуватили у закатуванні до смерті та ув'язнили на два тижні. За ґратами чоловік та дружина чекатимуть тесту на поліграфі.

Слід зауважити, що використання неповнолітніх як робочої сили у Пакистані до 15 років є незаконним, однак закон часто порушують.

Дід Захри Саєд Фазал Хуссейн Шах розповів, що далекий родич, який працював у родини Сіддіке кухарем кілька років, близько п'яти місяців тому влаштував Захру на роботу у пари. 

"Він сказав, що вони її навчатимуть, а ми не могли собі цього дозволити. Тому ми вирішили відправити її на роботу", - сказав родич загиблої дівчинки.

Така жахлива ситуація викликала гнів в країні, її висвітлювали на шпальтах усіх газет. Міністр з прав людини Пакистану пообіцяв внести зміни до законів, щоби обмежити практику працевлаштування дітей. Однак активісти стверджують, що зроблено замало для виконання законів, які вже існують.

💬 Последние комментарии
Золотарь
Не, это ты, мразь укропская, пуйло! И быть тебе им до скончания твое никчемной жизни!
Золотарь
А у древних укров - очень древний мозг!
Каменяр
Кремлівський імператор єдиний в світі носій імперського титулу "ХУ,,ЛО". І не потрібно цей титул чіпляти до когось іншого. Це буде повна неповага до кремлівського імператора.
Каменяр
Як видно з цього «інтелектуального» монологу, «рускоязычная челюсть” (https://www.youtube.com/watch?v=PID4PquZKKU )– це не єдина і не сама важлива ознака ураження, яке приніс «русский мир». Це ураження випрямило мозкові звивини у всіх агітаторів «русского мира» за винятком однієї, яку перетворило в глибоку западину. І якби не кремлівські «СКРЕПЫ» - весь мозок вже давно б розмазався по планеті.
Антиелена
Ленка-белка! Ты какие таблетки принимаешь? Красные или синие? Ты хоть слышала когда-нибудь про структуру ВВП и долю в нем реального сектора экономики? Если выбросить сегменты, работающие по формуле Д-Д' (фин. надстройки), и оставить только реальный сектор, то амэрика твоя далеко не первая!!! Дура ты и тупая пи@да, иди нахрен отсюда!!!
е
Елена, тупица, ну че ж молчишь про украинские перемоги не рассказываешь???
е
Ну ты тупая, смени методичку.... Уже куча ФАКТОВ и статей опровергающих твой бред..твоя Америка вон даже в пятерку стран с крупнейшими финансовыми запасами не вошла....ну ты тупая...