События в миреzib.com.ua15 мар.

У Парижі дозволили ставити столики прямо на дорогах

nk_hauz/-mvmas-c124tmuqsk__x.jpg

Влада Парижа знайшли спосіб підтримати рестораторів, які відкрили свої заклади після локдауну. Їм дозволили зайняти паркувальні місця на вулицях і вздовж бульварів.

Тепер прямо на краю доріг знаходяться відкриті веранди. На деяких вулицях навіть перекрили автомобільний рух, щоб розширити зону ресторанів. Передбачається, що це дозволить зберігати соціальну дистанцію між столиками і пропонувати свої послуги більшій кількості клієнтів.

Профспілка паризьких рестораторів виступила з ініціативою залишити частину паркувальних місць ресторанам під столики і після закінчення пандемії. Це також допоможе зменшити кількість автомобілів в центрі.

Втім, цієї весни у всій Франції набуває чинності заборона опалювати відкриті веранди ресторанів і кафе обігрівачами. Отже, наступної зими відвідувачам залишиться тільки кутатися в пледи.

💬 Последние комментарии
Гость
Н-дааа - и все заробитчаны назад до Гуцулии... Класс... Ну, ну
ALWAS
А ведь там живёт и работает миллионы наших сограждан. Им то хоть можно, или тоже нельзя .... А вдруг Россия выселит. Тогда им будет совсем не сладко.
гость
Пр факту, только люди с сексуальными отклонениями и развращённые вседозволенностью, имеют в "демократическом" мире права и свободы на всё, что придёт им в голову. Все остальные граждане обязаны беспрекословно выполнять их желания, их мнение никого не интересует.
гость
учение Церкви конечно дело богоугодное, но в убийствах лучше конечно разбираться с помощью Уголовного Кодекса.
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
Так вот они какие, "европейские ценности" !!!
гость
спорить в суде любой дурак может, пусть докажет что панда не геть.
ПИАНИНО ЖДЁТ зЕЛЕНСКОГО!!!
Средним пальцем зеленскому намекнули, что пора возвращаться к игре на пианине!!!