У Парижі страйкували працівники головних аеропортів
События в миреwww.ukrinform.ua03 июля 2021

У Парижі страйкували працівники головних аеропортів

Працівники головних аеропортів французької столиці Парижа провели страйк у п'ятницю, 2 липня, проте проблеми у відправленні й прийнятті рейсів можливі аж до понеділка.

Про це повідомляє у Tвіттері інформаційний центр Paris Aéroport, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Маніфестації в аеропортах Парижа імені Шарля де Голля та "Орлі" завершилися. Ускладнення (у роботі аеропортів - ред.) можливі до понеділка, 5 липня», - попередили громадян у керівництві аеропортів.

Подорожувальників просять уточнювати інформацію про рейси в авіакомпаніях.

Страйкарі у двох головних аеропортах Парижа протестували проти намірів керівництва змінити умови праці, включаючи зниження зарплат.

В аеропорту "Орлі" у п'ятницю сотні протестувальників заблокували один із терміналів. Поліція і жандарми взяли ситуацію під контроль. У другій половині дня затримка рейсів в аеропорту ім. Шарля де Голля становила близько 45 хвилин; в "Орлі" – до 15 хв.

Страйк відбувся на тлі початку у Франції сезону відпусток і, відповідно, збільшення пасажиропотоку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
А єто баба на фото или трансгендер?
все было ничего нового
красные бригады википедия
е
Елена, так что с нацизмом на Украине? Кто ответил за организацию и проведение нацистского марша в Киеве?? Ссыкло, где ответ???
трамп
ору ))) просто ору с информации для амеб ))) автору даже СТЫДНО подписаться под этим юмористическом эссе
трамп
Всегда так было испокон веков короли и холопы.... и будет также дальше ВЕЗДЕ В МИРЕ а не только в США ((( чем Россия лучше??? все олигархам принадлежит и их детям заводы компании и пароходы а простому "смерду" зп 20 тысяч рублей а после 30 лет пахоты пенсия 10 тысяч рублей (((
Мойша
Черти мовные ,всё равно останутся чертями мовными,дай им хоть латиницу,хоть кириллицу.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется..