У Парижі відкриють для прогулянок набережні і Марсове поле
События в миреglavcom.ua11 мая 2020

У Парижі відкриють для прогулянок набережні і Марсове поле

Французька столиця послабить карантинні обмеження з 11 травня

У французькій столиці з 11 травня 2020 року відкриють для прогулянок набережні, Марсове поле, еспланаду біля Будинку інвалідів, а також Венсенські і Булонські ліси. Відповідне рішення прийняв префект поліції Парижу Дідьє Лальман. Про це повідомляє RFI.

Зазначається, що паризький регіон Іль-де-Франс, як і раніше залишається в «червоній» зоні, тому парки і сади будуть недоступними для городян.

Також міська влада дозволила з 11 травня займатися бігом без обмежень за часом - раніше це дозволялося тільки до 10:00 або після 19:00.  «Знову працюватимуть ринки в XIV, XVII і XVIII округах», – йдеться у повідомленні.

Ще від завтра, 11 травня, у Франції дозволять виходити з дому без поважної причини усім жителям, тоді як парки й сади відкриють лише у «зелених» регіонах., бо вірус більше не поширюється активно, а в реанімаціях досить вільних ліжок.

Паризький регіон і схід Франції віднесли до «червоної» зони, проте префектам дозволили вибірково скасувати заборони і відкрити частину громадських місць.

Разом з тим, значна частина заборон діятиме і після 11 травня. Не працюватимуть торгові центри площею понад 40 тис. кв. м, спортивні зали, кінотеатри й великі музеї.

Як повідомлялося, з 12 травня Франція відкриє 90% шкіл.

Написать комментарий