У парламенті Японії створюють групу допомоги мешканцям Гонконгу
События в миреwww.ukrinform.ua19 июля 2020

У парламенті Японії створюють групу допомоги мешканцям Гонконгу

У японському парламенті до кінця місяця з'явиться міжпартійна депутатська група, покликана захищати жителів Гонконгу в умовах прийняття Китаєм закону про національну безпеку.

Про це повідомляє NHK.

«Парламентарії Японії готуються створити непартійну групу для захисту жителів Гонконгу після прийняття Китаєм закону про національну безпеку цього спеціального адміністративного району», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що одним з організаторів групи, про створення якої планують оголосити 29 липня, є колишній міністр оборони Японії Накатані Ген із владної Ліберально-демократичної партії.

Нова група прагне захистити свободу і права громадян Гонконгу, підкреслює агентство. Зокрема, її члени планують просити уряд Японії продовжити період, протягом якого мешканці Гонконгу можуть залишатися в цій країні без віз, а також полегшити вимоги для отримання робочих віз.

Як повідомлялося, 30 червня Постійний комітет Всекитайських зборів народних представників ухвалив закон про забезпечення національної безпеки в Гонконгу. Відповідно до закону, центральна влада КНР створить в цьому адміністративному районі спеціальні органи держбезпеки, на які не поширюватиметься юрисдикція влади Гонконгу.

Низка країн розкритикувала це рішення Пекіна, стверджуючи, що прийняття такого закону порушує принцип "одна країна - дві системи".

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
В Киеве,куда теперь съехались необандеровцы, нет улицы Ватутина-генерала, который освобождал Киев от немецкой оккупации..но..есть улица Романа Шухевича.Просто -Романа Шухевича,Без указания звания- гауптмана дивизии "нахтигаль",где он служил..за это наверно и стал неудобен Олесь Бузина нашим.нынешним правителям -что писал правду...
Луна-2
Ера, простите, но ведь и Роджер не так молод..Чтобы его деткой называть ...
ера
Бабушка я...детка, седовласая старушка я...СТУДЕНТКА 70-х...
ГОНИТЕ КРИСТИНКУ ПРОЧЬ
ЮВЕНТУС БЕЗ КРИСТИНКИ-РАСТОПЫРКИ ИГРАЛ НАМНОГО ЛУЧШЕ И ИНТЕРЕСНЕЕ!
АНАКОНДЫЧ ТЫ ГДЕ
СКАКУАСЫ! ЗОВИТЕ АНАКОНДЫЧА НАЗАД! ПАДАЙТЕ НА КОЛЕНИ, ПРОСИТЕ ПРОЩЕНИЯ! ЦЕЛУЙТЕ ЕГО ЛАСКОВО В ЗАД, НУ ПОЛИЖЕТЕ ТАМ ГДЕ ПРИКАЖЕТ, ПОСОСЁТЕ, МОЖЕТ И ПРОСТИТ, ВЕРНЁТСЯ. НЕТ? У АМЕРИКИ С ЙЕВРОПОЙ ВКУСНЕЕ? НЕ ПОДАВИТЕСЬ КАЛОМ, ГОВНОЕДЫ!
Игбун Хохлов
Потому что, есть те, кто ЕБА, и есть те, кого ЕБА. Жители скакуасии относятся ко вторым.
СЛАВА СКАКУАСАМ
ВКУШАЙТЕ ЙЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ, СКАКУАСЫ! НЕ ЗА ЭТО ЛИ СКАКАЛИ? АНАКОНДЫЧ ГОВОРИЛ: ,,РАНО НАМ ЕЩЁ.,, НЕ ПОВЕРИЛИ. СКИНУЛИ. ЖРИТЕ ТЕПЕРЬ ЧТО ДАЮТ!