У парламенті Швейцарії жінкам дозволили носити одяг, який оголює плечі
События в миреwww.eurointegration.com.ua10 сентября 2020

У парламенті Швейцарії жінкам дозволили носити одяг, який оголює плечі

Парламент Швейцарії послабив правила дрес-коду для жінок, дозволивши їм носити одяг, що оголює плечі. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Про зміну правил оголосив глава Ради кантонів Ганс Штьоклі. Він назвав минулу заборону відповідного одягу застарілою. 

Раніше вимагалось, щоб жінки у сесійній залі носили одяг довжиною по лікоть. Дрес-код поширюється не тільки на членів парламенту, але і на всіх, хто перебуває в будівлі, включаючи журналістів.

Дрес-код для чоловіків залишається таким, як раніше: сорочки, костюми і краватки або краватки-метелики повинні носити всі чоловіки в залі. Журналісти не зобов'язані носити краватки або метелики.

Дрес-код діє з 2016 року, коли він замінив неформальну вимогу, щоб жінки носили "пристойний одяг".

Ще одна зміна полягає в тому, щоб дозволити членам парламенту використовувати свої ноутбуки під час дебатів за умови, що клавіатура безшумна.

Швейцарське інформаційне агентство Tages Anzeiger повідомляє, що це рішення є "невеликою революцією" для жінок у законодавчій палаті.

Чотири роки тому редакторку NZZ вигнали із зали, тому що вона занадто сильно оголила плече. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Dr Kate Adams
Привіт всім. Мене звуть доктор Кейт Адамс, я френолог в університетських лікарнях Брістольського фонду охорони здоров'я. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимося в Дубаї, Туреччина, США, Малайзія. Якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою: kateadams946@hotmail.com Доктор Кейт Адамс Номер телефону: +2348146161694
кипчак
Точь-в-точь как в Украине. Кто не имел олигархов, тот может не понимает, а в Украине должны бы понимать все, но в силу слаборазвитого интеллекта понимают немногие - в основном те,кто не ездил на майданы в Киев, питался, жил, одевался там бесплатно (т.е. за счет заинтересованных бизнесменов), кто валом не поперся в добробаты Коломойского за обещанными тысячами долларов,кто не верил и не верит бредням-обещаниям Пети, кто не бегал на митинги за 100 грн, кто не записывался в партии и избирательные комиссии ради карьеры и улучшения материального положения. Если учителя так же бензравственны в своей стране, как в Украине и во всей своей политике, то они свои гребаные США в конце концов уничтожат, как уничтожили Украину.
7
Какел это что-то , изучению не подлежит
7
обосраный стой и молчи .
7
Батька шеи покрутит и опомнится не успеют .
7
США это зло для всего Мра ! и умоется по полной .
7
ЕС НАТО США очень довольны в свинарнике пошел спад во всех отстойниках , скакуны кастрюле-головые еще не в теме не дошло .
Авторские статьи