События в миреbykvu.com5 нояб.

У Пентагоні назвали два потенційних військових противники США

У майбутньому США можуть виступити у конфігурації "триполярної війни", де доведеться протистояти Росії та Китаю.

nk_hauz/55ZP68KnR.jpeg

Про це заявив генерал армії, голова Об’єднаного комітету начальників штабів Марк Міллі під час виступу на Аспенському форумі з питань безпеки (Вашингтон, США).

На думку генерала, “холодна війна” була “біполярним конфліктом між Радянським Союзом та США”, а тепер настала нова епоха, де конфлікт перетворюється на “триполярний”, оскільки США протистоятимуть Росія та Китай.

“Якщо додати до цього ще й технології, які наближаються надзвичайно швидко, ми опинимося у світі, який потенційно стратегічно нестабільний, навіть в порівнянні з ситуацією 40 – 70-річної давнини”, – вважає Міллі.

На його переконання, США, Китай та Росія в нинішніх реаліях мають бути значно обережнішими та серйознішими, взаємодіючи один з одним, оскільки державам необхідна скоординована комунікація для запобігання військовим конфліктам.

Щодо потенціалу Китаю генерал додав:

“У сфері національної безпеки значно більше викликів… Ми стали свідками того, як за чотири десятиріччя країна пройшло шлях від сьомої до другої світової економіки… 40 років тому у них були лише хороші піхотні війська, а сьогодні китайські війська в космосі, кіберпросторі, на суші, на морі, в повітрі, під водою… Це виклик для всього світу”.

Він вважає, що Китай намагається кинути виклик США у глобальному масштабі.

“Вони мають китайську мрію, вони хочуть кинути виклик так званому ліберальному порядку, заснованому на правилах, які функціонують ще з часів Другої світової війни. Вони хочуть змінити його. Тобто ми бачимо країну, яка стає надзвичайно могутньою та хоче змінити світовий порядок на свою користь. Це буде реальним викликом в найближчих 10 – 20 років, дуже важливим викликом”, – пояснив генерал.

Напередодні у міністерстві оборони США (Пентагон) зробили припущення, що до кінця десятиріччя Китай збільшить свій ядерний арсенал щонайменше до 1 тисячі боєголовок. Самі США, згідно з даними проєкту ядерної інформації Федерації американських учених, мають 3800 боєголовок (з них 1800 – розгорнуті).

💬 Последние комментарии
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))