События в миреwww.ukrinform.ua15 мар.

У перестрілці на півдні Ємену загинули 11 осіб

nk_hauz/-m2svnxbz595cqbnkc92.jpg

Унаслідок бойового зіткнення на півдні Ємену загинули шестеро військовослужбовців і п'ятеро повстанців-хуситов, у тому числі польовий командир.

Про це інформує Сіньхуа з посиланням на джерела в армії Ємену.

«За повідомленням з Адена... в результаті перестрілки між урядовою армією і загонами хуситів у східному районі провінції Таїз загинули 11 осіб», - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що серед загиблих - п'ять хуситів, включно з польовим командиром, а також шість військовослужбовців урядових військ.

Військові Ємену звинуватили хуситів у навмисному провокуванні зіткнення з метою ескалації напруженості в регіоні, зазначає агентство.

Як відомо, коаліція під проводом Саудівської Аравії бореться з повстанським рухом хуситів у Ємені з 2015 року. Коаліція втрутилася після того, як бойовики витіснили міжнародно визнаний уряд зі столиці країни Сани.

💬 Последние комментарии
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!
3020
Андерсон, мужик, гигант секса. Это ж надо, трахнул, 1050 человек в причинное место и одного Каменяра в мозг, и с момента его смерти в 2008 году до настоящего времени, все что, были довольны? Удивительно жадные и одновременно некчемные людишки. Но все в целом театр абсурда, на самом деле, крах Райх Америка.
Это ваша вина, украинци!!!
украинци! вы ответственны за тех, кого наскакали!