У перестрілці на півдні Ємену загинули 11 осіб
События в миреwww.ukrinform.ua15 марта 2020

У перестрілці на півдні Ємену загинули 11 осіб

Унаслідок бойового зіткнення на півдні Ємену загинули шестеро військовослужбовців і п'ятеро повстанців-хуситов, у тому числі польовий командир.

Про це інформує Сіньхуа з посиланням на джерела в армії Ємену.

«За повідомленням з Адена... в результаті перестрілки між урядовою армією і загонами хуситів у східному районі провінції Таїз загинули 11 осіб», - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що серед загиблих - п'ять хуситів, включно з польовим командиром, а також шість військовослужбовців урядових військ.

Військові Ємену звинуватили хуситів у навмисному провокуванні зіткнення з метою ескалації напруженості в регіоні, зазначає агентство.

Як відомо, коаліція під проводом Саудівської Аравії бореться з повстанським рухом хуситів у Ємені з 2015 року. Коаліція втрутилася після того, як бойовики витіснили міжнародно визнаний уряд зі столиці країни Сани.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Илья
Щас самое время! Пипл никто спрашивать не будет , референдум как полагается через болт кинут и можно вступать.
Боцман
Онлайн- тотальный контроль! Мир никогда не будет прежним, он будет более контролируемым.
да
Он сделал все что мог
георгий
УКРАIНЕ ПОТРIБНО УСЁГО 10 ( ДЕСЯТЬ ) ХВИЛИН I УКРАIНА ОЧИСТИТСЯ ВIД ЧЕРВОТОЧИНИ I СМЕРДЯЧИХ - ЗАРАЗНЫХ ЗЛЕНО-ПОРОХОБОТСЬКИХ ЧЕРВЯКIВ .
георгий
ДА ВИДНО НЕ МА В УКРАИНЕ ГОРОБЦЯ ЯКИЙ БИ СКЛЮВАВ ЗЕЛЕНОГО ЧЕРВЯКА , ЩОБ ЗАРАЗА НЕ РОЗПОВЗЛАСЬ ПО ВЖЕ НЕ-НЕЗАЛЕЖНОЙ .
Илья
100% защиту гарантируют не маски а "Белые каски" ! Помните как в Сирии люди в белых касках голыми руками вытаскивали из очага поражения жертвы отравления зарином! А потом собирали в пробирочку отравленную водичку для ОЗХО! И ни один не погиб! Вот она -панацея! Так шо все покупаем белые каски.
Илья
Назло мамке отморожу ухи. Дебилы бля...Пардон за мой французский