У Південній Африці зловмисники захопили церкву і взяли в полон 200 прихожан: є загиблі
События в мире11 июля 2020

У Південній Африці зловмисники захопили церкву і взяли в полон 200 прихожан: є загиблі

У суботу невідомі захопили близько 200 заручників в Церкві П'ятидесятниці (IPHC) в Зуурбеком на заході від столиці Південно-Африканської республіки. П'ятеро людей були розстріляні. В ході спецоперації було затримано близько 40 осіб, вилучено понад 30 одиниць вогнепальної зброї. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, посилаючись на поліцію країни. "Група озброєних людей прийшла до церкви Модізе і напала на людей, які перебували всередині, вказавши при цьому, що вони збираються захопити приміщення", - сказано в повідомленні поліції.

Відзначається, що в числі затриманих співробітники поліції (SAPS), сил оборони (SANDF), поліції метрополітену (JMPD) і департаменту виправних установ.

Згідно із заявою, шість підозрюваних були заарештовані і доставлені в лікарню.

Вилучене вогнепальну зброю включало п'ять гвинтівок, 16 дробовиків і 13 пістолетів, проте наголошується, що число затриманих зловмисників і вилученої зброї може збільшитися, оскільки силовики продовжують прочісувати церковний комплекс. Перестрілка стала частиною війни угруповань за контроль над церквою, яка розпочалася після передчасної кончини її лідера в 2019 році. Передбачається, що зловмисники є членами відкололася угруповання, що виникла після смерті їхнього лідера.

Виступаючи в eNCA, голова виконавчого комітету IPHC Абіель Вессі підрахував, що близько 200 людей опинилися заручниками в церкві. Серед цих людей - службовці церкви, жителі будинку і добровольці, які прийшли на прибирання приміщень.

Написать комментарий