События в миреwww.eurointegration.com.ua2 февр.

У Північній Ірландії призупинили митні перевірки в портах після погроз працівникам

nk_hauz/-msxygucg4rbdcbpvzbd.jpg

У Північній Ірландії вирішили призупинити прикордонні перевірки продуктів тваринного походження, що почалися після Brexit, і тимчасово відвели персонал із двох портів у зв’язку з погрозами.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Associated Press.

Перевірки призупинили у портах Белфасту й Ларну "в інтересах благополуччя персоналу", заявив представник поліції Марк МакЕван. 

До такого кроку вдались після того, як біля Ларну з’явилося графіті на тему проблем, пов’язаних з Brexit, у якому персонал порту зображений як цілі. 

Перед цим митники також повідомляли про підозрілу поведінку деяких осіб, які намагались записувати номерні знаки автомобілів, що належать персоналу.  

Після фінального виходу Британії з ЄС з 2021 року, товари, що перевозяться між ЄС та Британією, проходять митний та ветеринарний контроль. Щоб запобігти появі кордону між двома частинами Ірландії - власне Ірландією та Північною Ірландією, яка є частиною Сполученого Королівства - для Північної Ірландії передбачили виняток: контроль відбувається не на фактичному кордоні, а у портах. Відтак товари, що їдуть з Британії до Північної Ірландії і навпаки, також повинні проходити контроль. 

Втім, проти цього компромісу виступають пробританські юніоністи, заявляючи, що тепер фактично з’явився морський кордон між Північною Ірландією та Британією. 

Питання "прозорого" кордону на острові є надзвичайно чутливим питанням як частина мирної угоди, що поклала край багаторічному конфлікту у Північній Ірландії. 

Минулого тижня "хмизу у вогонь" підкинуло повідомлення про те, що ЄС збирається контролювати вивезення вакцини з території блоку у тому числі на кордоні з Північною Ірландією. Хоча ЄС майже одразу заперечив це, повідомлення встигло спричинити скандал у Британії та Ірландії. 

💬 Последние комментарии
Одессит
Мерзость и блуд. Вот поэтому следующие поколения будут пидорами и трансами. Единственная здоровая часть - это кто православные и воцерковленные люди. Остальное шлак.
Луна -2
О,вы ее плохо знаете - Она у нас всесторонне развитая личность ..и ШВЕЦ, И ЖНЕЦ, И НА ДУДЕ ИГРЕЦ..Вот только одно плохо- все эти таланты у нее только на бумаге, как у нашего клоуна -президента...А ВОТ "Вадавить "она может такое. что, черти в болоте -и те смеяться будут.
Антиелена
Ёпта, ты еще и шахматист, Ленка-давалка вибратором игралка? Ну капец, какая всесторонне развитая личность! А какие еще шахматные термины ты знаешь? Попробуй "вадавить" из себя. Ну, интересно же!!!
Антиелена
Ты за себя говори, Ленка-в сраку давалка! Не кури всякую хрень!
Елена
Их святейшества не трогать
Елена
На шумерском языке,на нём , это значит мозг, которого нет у меня,и Роджера тоже нет,у обеих нас.
Антиелена
Да-а-а... местным властям хорошо! Молдаванам хорошо без газа, укропитекам без угля, шпротникам без транзита... Ты там под веществами что ли, Ленка-дура-белка? Точки не тебе ставить, ушлепок майданушный!
Авторские статьи