События в миреwww.ukrinform.uaJul 21

У поліції Капітолію нарешті з’явиться новий керівник після штурму 6 січня – АР

nk_hauz/-mf6b9rzeeef39mwj6ko.jpg

Після відставки шефа поліції Капітолію внаслідок сумних подій 6 січня, коли прихильники Трампа вчинили погроми в Конгресі США, на цю посаду нарешті буде призначений досвідчений керівник.

Про це повідомляє в вівторок американське інформагентство AP із посиланням на джерела, обізнані з процесом відбору, передає Укрінформ.

«Дж. Томас Мангер, який пропрацював 15 років на посаді начальника поліції округу Монтгомері, штат Мериленд, був обраний на цю посаду після ретельного пошуку кандидата», - підтвердили агентству одразу чотири джерела.

Посадовці не мали права публічно обговорювати процес відбору, тому говорили на правах анонімності, уточнюється в публікації.

Мангер керував поліцейськими департаментами не тільки в штаті Мериленд, до цього він очолював поліцейський підрозділ у Фейєрфаксі, Вірджинія. Обидва округи межують зі столичним округом Колумбія. Його робота, а також позиція в керівництві Асоціації керівників великих міст, зробили Мангера пізнаваною особою в столичних колах.

💬 Последние комментарии
Студент
Всегда интересно узнать, кто управляет Америкой. Америкой управляют капиталисты. До капиталистов Америкой управляли монархисты. А сейчас управляют капиталисты. Капиталисты одержали победу над монархистами несколько сотен лет назад.
Мим
Очень интересно!
Мим
Третьякова не может оставаться депутатом ВР!!!
Мим
Это нужно срочно остановить. Нельзя допустить конфликт на этнической почве!
Антиелена
Та да! Опыт у нее есть...))) Ленка-белка! А четыре сможешь?
На фоне стальных кораблей
Очкастый революционер обычно приезжает из Майами, когда в кризисе свидомый капитализм. Подбодрит напутственным словом реформаторов - и опять в Майами. А в Майами тепло, пальмы раструт и негры по улицам ходят. Хорошо, хоть это и не Рио-де-Жанейро.
Весёлый Роджер
Ты поскачи - полегчает! Вот пропа_Хандон хунты Шмуля Сруль так всегда поступает - коди по полной проиграет! А що там з щирым флотом? Куды пропал пидводный авианосец "Швыдкий бздун"? Що пропал пид Дебальцевом? А вот вам паны продали надувных женщин, по цене катеров, ну цэ добре, но таки не ясно? якое там вооружение и Хлавное - у якое мисто воно там буде на гэтих жинках закрепляться?