События в миреwww.ukrinform.ua5 дек.

У Польщі після землетрусу стався обвал на шахті, шукають двох гірників

nk_hauz/88AtoI27R.jpeg

На півдні Польщі на шахті “Бєлшовіце” триває рятувальна операція: шукають двох гірників, які зникли після землетрусу, що спричинив обвал породи.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Уранці 4 грудня в цьому районі було зафіксовано підземні поштовхи магнітудою 2,5 бала, унаслідок чого в шахті на глибині 780 метрів стався обвал породи.

За інформацією Польської гірничої групи, до складу якої входить шахта, в районі поштовхів перебувало троє працівників ремонтної бригади. Один з них самотужки вибрався на поверхню, а з двома іншими, слюсарями віком 31 та 42 роки, контакт було втрачено.

На місці працюють 30 рятувальників. Близько 17:00 вони виявили сигнали з ламп зниклих гірників. Через кілька годин, за даними польських ЗМІ, з одним із них удалося встановити "дуже обмежений візуальний контакт".

На місце надзвичайної події прибув заступник міністра державних активів Польщі Пьотр Пизік, який координує роботу в штабі рятувальної операції.

Слід додати, що 4 грудня в Польщі відзначають День шахтаря.

💬 Последние комментарии
е
что это за генератор случайных слов у тебя включился?))) к теме статьи и тому что тебе ранее писали ЭТО каким образом относится?
гули гули гули
по традиции начнут перетекать кадры. запах денег что-ли?
ДА ПРИБЕЙТЕ УЖЕ ЕГО !!!
ДА ПРИБЕЙТЕ УЖЕ ЕГО! ЦЕЛЫЙ ДЕНЬ ТОЛЬКО И КУКАРЕКАЮТ ПРО ЭТУ ГЫДОТУ!
Антиелена
Грозная и смелая ты в сети только! Говно майданушное, пи@дуй на украмправду, там твое место.
Елена
В твою засуну и скипетром затолкну, будешь до..уя пистеть.
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.