События в миреzakordon.24tv.uaAug 11

У Польщі стане менше нелегальних працівників: уряд реєструє новий законопроєкт

nk_hauz/uR17mCG7g.jpeg

Міністерство фінансів Польщі підготувало нормативні акти, які допоможуть боротись із нелегальним працевлаштуванням. Згідно з прогнозами, нововведення поповнять бюджет країни на близько 1,5 мільярди злотих.

Близько 6% всіх зарплат у республіці люди отримують неофіційно та не сплачують жодних податків. У межах оновленої програми "Polski Ład" уряд планує боротись із тіньовим сектором економіки.

Що чекає на нелегальних працівників та їх компанії

Сьогодні польське законодавство передбачає, що нелегальні працівники, якщо їх викрили контролюючі органи, повинні повертати суму несплачених податків та додаткові відсотки. Після того, як нові правки до законодавства набудуть чинності, фінансове покарання перейде на роботодавця, а не працівника.

Нормативні акти передбачають, що якщо нелегальний працівник сам звертається у податкову чи трудову інспекцію та повідомляє про підприємство, яке працевлаштувало його неофіційно, то з нього знімають будь-яку відповідальність за порушення, у тому числі кримінальну.

Натомість контролюючі органи навідуються до підприємства з перевіркою та змушують роботодавців, які працевлаштовують неофіційно, сплатити за кожного нелегала:

  • внески на соціальне забезпечення;
  • медичне страхування;
  • податок на дохід;
  • штрафні відсотки.

Ми прагнемо захистити працівників та покарати роботодавців, котрі нехтують безпекою найнятої робочої сили, – заявив заступник міністра фінансів Польщі Ян Сарновський.

Нові правила, згідно з планами Міністерства фінансів Польщі, набудуть чинності з 1 січня 2022 року.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
"Бандерлоги — отверженные. У них нет собственного наречия, они пользуются украденными словами." (Р. Киплинг) Русское слово "Отчизна" происходит от "отче". А от какой ветчины происходит хохлятская "витчызна"? Это обезьянье кривляние, а не язык.
Елена
Масок сейчас много,хоть попой жуй.
Елена
За детей и родных беспокоились,а шо делать?
Елена
У России проблем нэма,у всех есть у неё нет,хе,при такой цене конечно, Газпрому хорошо,а людям плохо
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди